دانستنی ها

بهترین محله های نیویورک برای سکونت جوانان شاغل

 

پیدا کردن بهترین محله در یک شهر می تواند امر بسیار طاقت فرسایی باشد؛ مخصوصا برای جوانان شاغل که همواره درگیر شغل، تفریح و زندگی خصوصی خود هستند، دیگر فرصتی برای جستجوی بهترین محله نیست. شما می توانید از این مقاله، به عنوان یک راهنمای مفید برای پیدا کردن بهترین محله از بین ۵ محله پیشنهادی زیر، برای جوانان شاغلی مثل خودتان، استفاده کنید.

۱) Murray Hill : محله ای فوق العاده در نیویورک
جوانان شاغل، خیلی وقت است که محله Murray Hill را به عنوان یک محله فوق العاده برای یک فرد شاغل در Midtown، شناخته اند. از آن جایی که سیستم حمل و نقل عمومیِ این منطقه در نزدیکی Grand Central قرار دارد، می توان به همه جای شهر مسافرت کرد. بنابراین، جوانان شاغل می توانند به راحتی سر قرار های خود بروند.

 • این منطقه دارای رستوران های خوبی، از جمله رستوران های گران قیمت که غذاهای گوشتی سرو می کنند، پیتزافروشی های محلی و کافی شاپ های معروف است. سرتاسر خیابان ۳rd Avenue تا خیابان های Manhattan پر است از بارها و مکان هایی که مناسب تفریح شبانه هستند. در این منطقه نیز می توان رستوران هایی زیادی با منو های سبک یافت، مثل رستوران معروف Penelope که یکی از بهترین منوهای صبحانه را دارد.
 • باشگاه های ورزشی هم در این منطقه به وفور یافت می شوند. بنابراین شما می توانید به راحتی برای سلامتی خود زمان بگذارید و ورزش کنید.
 • از همه مهم تر، می دانیم که جوانان شاغل دوست ندارند در شهر بزرگ نیویورک، فقط محدود به محله خود باشند. به خاطر همین باز هم یادآوری می کنیم که به راحتی می توان از این منطقه، به سرتاسر شهر، سفر کرد.
 • خبر بهتر این است که محله Murray Hill، از لحاظ مخارج، یکی از مناسب ترین محله ها است. آمار اخیر نشان می دهد که میانه اجاره یک منزل یک اتاقه در این محله، ۲۰۲۷ دلار است، که رقم کم تری از میانه هزینه اجاره یک استودیو در محله های اطراف است.

بدین ترتیب، Murray Hill، یکی از بهترین گزینه ها برای جوانان شاغل است که بتوانند از زندگی در شهر لذت ببرند.

۲) Williamsburg : محله ای در نیویورک برای هنرمندان
ما می خواهیم راز محبوبیت محله مدرنی در Brooklyn را افشا کنیم. این محله، که کد پستی آن ۱۱۲۱۱ است، به بهشتی برای هنرمندان و افراد خلاق که عاشق چیزهای هنری، موسیقی و مد هستند، مبدل شده است. شما می توانید به راحتی و با استفاده از قطار L که در امتداد خیابان ۱۴th Street حرکت می کند و در میدان شلوغ Union Square می ایستد، از این محله، به Manhattan بروید.

 • جوانان شاغل باید در Williamsburg در مقایسه با سایر محله های Brooklyn، پول اجاره خانه بیش تری پرداخت کنند. اما آن ها می توانند در یک جامعه فعالی قرار بگیرند که همه در طرز تفکر با هم مشترک هستند، و این امر، ارزش پرداخت اجاره منزل بیش تر را دارد.
 • در این محله، شما می توانید برج های مسکونی را در کنار انواعی از مراکز تفریحی و بیزینس ها، مشاهده کنید. این محله، واقعا برای یک انسان نوپرست، جای فوق العاده ای است.
 • افراد شکمو، به Williamsburg می آیند و به ندرت با شکم خالی بر می گردند. این محله پر است از رستوران های شیک. در این محله، شما می توانید مشغول سرگرمی های شبانه نیز شوید. در این جا، حتما یک کلاب شبانه مطابق با سلیقه تان، خواهید یافت.
 • این محله، سرگرمی های مختص خود را نیز دارد؛ مثلا Brooklyn Bowl که یک سالن بولینگ و نیز یک محل برای برگزاری کنسرت است،یکی از این ویژگی های بی نظیر Williamsburg است.
 •  Williamsburg پر است از کافی شاپ، بنابراین عاشقان قهوه نیز می توانند مکان مورد علاقه خود را در این محله بیابند.

جوانان شاغلی که می خواهند از انرژی و تنوع بی نظیر نیویورک لذت ببرند، محله ای بهتر از Williamsburg پیدا نخواهند کرد.

 

۳) Inwood : محله ای در نیویورک با هزینه زندگی مناسب
اگر شما می خواهید در Manhattan زندگی کنید اما نمی خواهید خرج بسیار زیادی بکنید، سری به Inwood بزنید.

 • اگر به دقت جستجو کنید، می توانید خانه های خوبی پیدا کنید که می توانید زیر ۱۴۰۰ دلار اجاره کنید.
 • این محله، برخلاف محله های معروف تر، بیش تر حس و حال “نیویورکی” خود را حفظ کرده است. بیش تر ساکنین این محله در Manhattan، ساکنین قدیمی همین محله هستند. این محله دارای تعدادی مکان های سر باز، مثل Inwood Hill Park است، که مکان بسیار خوبی برای جوانان شاغل است که روحیه آرام تری دارند. با این حال، این محله هنوز هم می تواند برای افراد جوان تر جذاب باشد، چون که تعداد جوانان شاغل در این محله، که اساسا جو دومینیکی دارد، در حال افزایش است.
 • بارهایی که قلیان سرو می کنند و حس و حال لاتینی دارند، و نیز کلاب شبانه معروف La Marina، به این محله هیجان بخشیده اند.
 • خبر خوش تر این است که این محله، مبدا حرکت قطار A است، بنابراین ساکنان می توانند حتی در مواقع شلوغ، بدون این که مانند ساکنین بقیه محله ها در Manhattan، مجبور به تحمل ازدحام قطار باشند، در جای خود بنشینند و به مقصد بروند. پس با این که رفت و آمد زمان بیش تری طول خواهد کشید، اما سفر راحت و دل پذیری خواهد بود.

دریافت لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه به تفکیک ایالت های آمریکا و مطالعه مقالات فارسی در تلگرام

۴) Lower East Side : محله ای در نیویورک با مخارج پایین
Inwood محله کم خرج در شمال، و Lower East Side محله ای کم خرج در جنوب Manhattan است.

 • با این که آپارتمان ها کوچک هستند و حتی یک آپارتمان یک خوابه هم ممکن است بیش از ۲۰۰۰ دلار به اجاره برود، باز هم می توان گزینه های مناسب تری را پیدا کرد، علی الخصوص اگر در نزدیکی Chinatown باشید.
 • اما بعد از این که در این محله سکونت گزیدید، در نزدیکی ارزان ترین مراکز سرگرمی های شبانه در Manhattan، قرار خواهید گرفت. افرادی که علاقه زیادی به بارهای شراب دارند، از مکان های مناسب قرار که قیمت خوبی هم دارند، لذت خواهند برد. شما نیز می توانید در این محله، آبجوفروشی هایی هم، بیابید. اگر می خواهید غذاهایی با قیمت مناسب بخورید، می توانید غذاخوری های ارزان و پیتزافروشی های فراوان و رستوران های معروفی همچون Shopsin’s، Prosperity Dumpling و Essex را در این منطقه بیابید.
 • بنابراین، اگر چه اجاره خانه گران است، در عوض، اگر از خوش گذرانی بعد از یک هفته خسته کننده کاری خوشتان می آید، می توانید از سرگرمی های شبانه ارزان قیمتی، لذت ببرید.

۵) Astoria : یکی از بهترین محله ها در نیویورک
حیفمان می آید به این محله عالی برای جوانان شاغل در Queens، اشاره نکنیم. با این که بسیاری از جوانان شاغل، منحصرا در Manhattan و Brooklyn به دنبال خانه می گردند، بهتر است به Astoria هم اشاره کنیم.

 • میانه اجاره خانه در این محله، زیر ۲۰۰۰ دلار است، و این محله از سیستم حمل و نقل عمومی فوق العاده ای به Midtown بهره مند است. بنابراین، محله Astoria هم هزینه زندگی مناسبی دارد و هم از امکانات زیادی برخوردار است.
 • برای این که بفهمید این محله چه حس و حالی دارد، به خیابان ۳۰th Avenue و Broadway بروید و از تماشای مناظر محلی و رستوران های ارزان اما خوش مزه، لذت ببرید. افرادی که شیفته غذاهای یونانی هستند، از این محله بسیار خوششان خواهد آمد، و MP Taverna هم یک رستوران بسیار محبوب در این محله است.
 • علاوه بر لذت بردن از رستوران ها، کافی شاپ ها و بارهای شرابِ با کیفیت در Astoria، شما در انتخاب محل زندگی خود، همتایان منهتنی خود را به حسادت خواهید انداخت.
 • آپارتمان های Astoria غالبا در مقایسه با Manhattan و Brooklyn، بزرگ تر هستند، بنابراین برای جوانان شاغلی که هر از گاهی از تماشای Netflix لذت می برند، محله Astoria گزینه بسیار مناسبی است.

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت نیویورک

بیشتر بخوانید: دانستنی‌های ایالت نیویورک

بیشتر بخوانید: بهترین محله های نیویورک برای سکونت افرادی که ماشین ندارند

بیشتر بخوانید: بهترین محله های نیویورک برای سکونت خانواده ها

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: movoto.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی ویا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن