خرید و فروشدانستنی ها

بهترین فصل سال برای خرید مسکن کدام است؟

 

اگر می خواهید خانه “ایده آلتان” را پیدا کنید، بهتر است در فصل بهار که انواعی از خانه ها برای فروش گذارده می شوند، اقدام به خرید نمایید. اما به یاد داشته باشید که بازار مسکن در فصل بهار بسیار رقابتی است. خانه ها در این فصل با سرعت و قیمت بیشتری هم به فروش می رسند.

در واقع اگر شما می خواهید گزینه های متعددی پیش رو داشته باشید، باید در فصل بهار به دنبال یافتن خانه مورد نظر خود باشید. مطالعات سایت Zillow نشان می دهد که در سال ۲۰۱۶ و در کل کشور، در ماه های آپریل، می و جوئن بیش ترین و جدیدترین خانه ها به فروش گذارده شدند. این امر مخصوصا در مورد شهرهایی چون Chicago و Minneapolis که زمستان های سردی دارند، صادق است. این در حالی است که در شهرهایی چون Miami و Tampa که آب و هوا معتدل تر است، تفاوت زیادی در قیمت مسکن در طول سال مشاهده نمی شود.

به یاد داشته باشید بازار مسکن در فصل بهار به شدت رقابتی است و خانه ها با سرعت و قیمت بیش تری به فروش می روند. مثلا در شهر سیاتل بیشتر از نیمی از خانه هایی که در ماه های مارچ تا می به فروش می روند، به قیمت بیشتری فروخته می شوند. این در حالیست که در اواخر تابستان تنها یک خانه از هر سه خانه به قیمت بالاتر از معمول فروخته می شود. البته این آمار برای هر شهر متفاوت است.

اگر عجله ای ندارید، بهتر است در آخر تابستان به دنبال مسکن بگردید تا گزینه های خوب با قیمت های مناسبی بیابید.

شاید از خودتان بپرسید که ارزش دارد که برای خرید خانه ایده آلتان هزینه بیشتری صرف کنید؟ در جواب باید گفت شما می توانید تا آخر تابستان هم منتظر بمانید. به هر حال هر خانه ای در بهار فروخته نمی شود، بنابراین در فصل تابستان، این خانه های فروخته نشده و تعدادی خانه های جدید، دوباره به فروش گذارده می شوند. در اواخر تابستان نیز فروشندگان علاقه دارند که هر چه سریعتر ملک خود را بفروشند تا مجبور نباشند سال بعد دوباره برای آن تبلیغ کنند، و این یعنی شما باز هم گزینه های متعددی برای انتخاب مسکن در پیش رو خواهید داشت، آن هم با قیمتی مناسب تر!

دریافت لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه به تفکیک ایالت های آمریکا و مطالعه مقالات فارسی در تلگرام

بیشتر بخوانید: مهمترین مواردی که باید هنگام خرید خانه در نظر بگیرید

بیشتر بخوانید: چه فصلی بهترین زمان برای به فروش گذاشتن ملکتان است؟

بیشتر بخوانید: برای خرید یک مسکن بزرگتر چه قدر بیشتر باید هزینه کنیم؟

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: zillow.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی ویا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن