اجارهدانستنی ها

مشخصات برجسته منطقه گریت فالز در ایالت ویرجینیا

(Great Falls, VA)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته منطقه گریت فالز (Great Falls, VA) در ایالت ویرجینیا را به شما ارائه می دهد. جمعیت گریت فالز حدود ۱۶,۰۰۰ نفر می باشد. افرادی که متولد ایران هستند و در گریت فالز زندگی می کنند حدودا ۷۴۰ نفر می باشند (منبع).

لیست خانه های فروشی در منطقه گریت فالز (این لیست به طور خودکار آپدیت می شود). جهت مشاهده تمام لیست بر روی این لینک کلیک نمایید 

قیمت خانه های گریت فالز نه تنها در ایالت ویرجینیا، بلکه در کل آمریکا، جزو گران ترین ها هستند!

funinfairfaxva

لیست خانه های اجاره ای در منطقه گریت فالز (این لیست به طور خودکار آپدیت می شود). جهت مشاهده تمام لیست بر روی این لینک کلیک نمایید 

به طور کلی، افراد ساکن گریت فالز، در شغل های اداری مشغول به کارند. ۲۶٫۳۳% افراد در زمینه مدیریت، ۱۲٫۹۲% در زمینه های اقتصادی و ۹٫۰۴% در زمینه علوم کامپیوتر و ریاضی شاغلند. همچنین جالب است بدانید تعداد افرادی که در گریت فالز در حوزه علوم کامپیوتر و ریاضی فعالیت دارند از۹۵٪ مکان های دیگر ایالات متحده بیشتر است. حدود ۱۳٫۱۲ درصد مردم در گریت فالز به صورت دورکاری (Telework یا Telecommute) و از خانه کار می کنند. این افراد عمدتا در زمینه اطلاعاتی و اداری شاغل اند. دیگر افراد دورکار افراد کارآفرین هستند که کسب و کارهای کوچک را در خانه هایشان اداره می کنند. درآمد سرانه در گریت فالز در سال ۲۰۱۰ به ۱۰۰٫۴۳۱$ رسید که نسبت به دیگر مناطق ویرجینیا و آمریکا میزان درآمد بالایی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۴۰۱٫۷۲۴$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است.

گریت فالز شهری مناسب برای خانواده هاست. این شهر پر است از خانواده هایی که اغلب دارای خانه شخصی خود هستند و کودکان فضای زیادی برای بازی در اختیار دارند.

Washington DC Luxury Real Estate

با این حال، زندگی در گریت فالز مشکلاتی نیز در پی دارد، به عنوان مثال ساکنان به طور متوسط ​​باید رفت و آمدهای طولانی را برای رسیدن به محل کار خود داشته باشند، تقریبا هر روز به طور متوسط ​​۳۴٫۷۶ دقیقه صرف پیمودن مسیر خانه تا محل کار این افراد می شود.

تحصیل در گریت فالز: از لحاظ علمی، شهر گریت فالز بسیار ممتاز است. در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۸۱٫۸۷% از بزرگسالان در گریت فالز مدرک کارشناسی ، کارشناسی ارشد، یا حتی PhD کسب کرده اند.

  • مدارس دولتیمدارس خوبی در این شهر وجود دارد و بسیاری از ساکنان آن، افراد تحصیل کرده ای هستند. برای مشاهده بهترین محله‌های گریت فالز برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده لیست مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین کالج ها و دانشگاها به گریت فالز عبارتند از (منبع):

University of Phoenix Northern Virginia Campus –

Potomac College Herndon –

Stratford University –

Montgomery College –

DeVry University Maryland –

American University –

George Mason University –

Marymount University –

Northern Virginia Community College –

لیست سایر دانشگاها و کالج ها

آمار جرم و جنایت در گریت فالز:

میزان جرم و جنایت  نیز در این شهر بسیار کم است. بنابراین شما می توانید کودکانتان را با خیال راحت در این شهر تربیت کنید. گریت فالز از ۸۳ درصد شهرهای دیگر آمریکا امن تر است. در واقع تنها در ۱۶ درصد از شهرهای ایالت ویرجینیا، جرم و جنایت کم تر از گریت فالز است. جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، به ندرت در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۸۰۷۳ نفر است (منبع). 

گریت فالز یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در گریت فالز زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان گریت فالز سفیدپوست و یا آسیایی هستند. مهمترین اصالت ها در گریت فالز انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی و ایرانی است. ۲۲٫۰۶% ساکنان این شهر را مهاجران تشکیل می دهند. رایج ترین زبان در گریت فالز زبان انگلیسی است، اما به زبان های چینی و فارسی هم صحبت می شود.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن