دانستنی ها

مشخصات برجسته شهر گلندیل (Glendale) در ایالت کالیفرنیا

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر گلندیل (Glendaleدر ایالت کالیفرنیا را به شما ارائه می دهد. شهر گلندیل یکی شهر های بزرگ ایالت کالیفرنیا است و جمعیت آن ۲۰۰,۸۳۱ نفر است. این شهر دارای ۴۲ محله و ۲۲مین شهر بزرگ کالیفرنیا است. افرادی که متولد ایران هستند و در گلندیل زندگی می کنند حدودا ۱۴٫۸% ساکنین این شهر را تشکیل میدهند (منبع).

بهترین محله‌های گلندیل برای زندگی, بر اساس سایت areavibes, به ترتیب زیر می باشند:

Crescenta Highlands –

Sparr Heights –

Oakmont –

Verdugo Woodlands –

Whiting Woods –

El Miradero –

Brockmont –

San Rafael Hills –

Rancho San Rafael –

Emerald Isle –

لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت کالیفرنیا

قیمت مسکن در گلندیل در سطح ملی، گران است، اما نه به اندازه سایر شهرهای گرانقیمت کالیفرنیا.

glendaleandbeyond.com

به طور کلی، افراد ساکن گلندیل، در شغل های اداری مشغول به کارند. درآمد سرانه در گلندیل در سال ۲۰۱۰ به ۳۱٫۵۴۱$ رسید که نسبت به دیگر مناطق کالیفرنیا و آمریکا درآمد متوسط به بالایی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۱۲۶,۱۶۴$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته این شهر دارای ساکنین بسیار پولدار و بسیار فقیر هم هست.

حمل و نقل عمومی: استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی (همچون اتوبوس) در شهر گلندیل بسیار جا افتاده است و به همین دلیل است که هوای این شهر خیلی آلوده نیست و ترافیک هم نسبتا آرام است.

glendaleandbeyond.com

تحصیل در گلندیل: در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۳۸٫۹۹% از بزرگسالان در گلندیل مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد دارند.

  • مدارس دولتی: برای مشاهده بهترین محله‌های گلندیل برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه ها: نزدیکترین دانشگاها به گلندیل عبارتند از (منبع)

Woodbury University –

Glendale Community College –

Occidental College –

Los Angeles City College –

Los Angeles Valley College –

آمار جرم و جنایت در گلندیل:

 آمار جرم و جنایت در شهر گلندیل به اندازه برخی شهر های دیگر زیاد نیست. جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، کم تر در این شهر رخ می دهد. در حقیقت گلندیل یکی از امنترین شهرهای آمریکاست. (منبع)

گلندیل یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در گلندیل زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان شهر سفیدپوست و یا آسیایی و یا هیسپانیک هستند. مهمترین اصالت ها در گلندیل آلمانی، ایرلندی، ایرانی و انگلیسی است. ۵۴٫۴۰% ساکنان این شهر را مهاجران تشکیل می دهند. رایج ترین زبان در گلندیل زبان انگلیسی است، اما به زبان های ارمنی و اسپانیایی هم صحبت می شود.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

 

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت کالیفرنیا

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی ویا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن