شهر های آمریکاَشهرهای ایرانی نشین

مشخصات برجسته شهر لاگونا نیگل در ایالت کالیفرنیا

(Laguna Niguel, CA)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر لاگونا نیگل در ایالت کالیفرنیا (Laguna Niguel, CA) را به شما ارائه می دهد. شهر لاگونا نیگل یکی از شهر های متوسط ایالت کالیفرنیا است و جمعیت آن ۶۵,۳۲۸ نفر است. این شهر دارای ۱۴ محله مختلف است و ۱۳۲مین شهر بزرگ کالیفرنیا است.  افرادی که متولد ایران هستند و در لاگونا نیگل زندگی می کنند ۳٫۸% ساکنین این شهر را تشکیل میدهند (حدود ۲,۴۸۲ نفر تا سال ۲۰۱۶ میلادی) (منبع).

تعدادی از محله های لاگونا نیگل عبارتند از:

Coronado Pointe – South Peak – Crest de Ville – Niguel Coast – Palmilla – Beacon Hill – Monarch Point – Rancho Niguel – Marina Hills – Niguel West

لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت کالیفرنیا

قیمت خانه های لاگونا نیگل نه تنها در ایالت کالیفرنیا، بلکه در کل آمریکا، جزو گران ترین ها هستند!

redfin.com

بافت شهری و قومیتی: لاگونا نیگل یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در لاگونا نیگل زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنین شهر سفیدپوست و یا آسیایی و یا هیسپانیک هستند. مهمترین اصالت ها در لاگونا نیگل ایتالیایی، ایرلندی، ایرانی و انگلیسی است. ۲۰% ساکنان این شهر را مهاجران تشکیل می دهند. رایج ترین زبان در لاگونا نیگل زبان انگلیسی است، اما به زبان های فارسی و اسپانیایی هم صحبت می شود.

به طور کلی، افراد ساکن لاگونا نیگل، در شغل های اداری مشغول به کارند. جمعیت هنرمندان و طراحان و افراد شاغل در زمینه های صوتی و تصویری در شهر لاگونا نیگل، ۹۰% بیشتر از سایر شهرهای آمریکا است. تعداد افراد شاغل در زمینه علوم کامپیوتر و ریاضی در این شهر نیز، ۹۵ درصد بیش تر از سایر جاهای آمریکاست. درآمد سرانه در لاگونا نیگل در سال ۲۰۱۰ به  ۵۲,۰۲۵$ رسید که نسبت به دیگر مناطق کالیفرنیا و آمریکا درآمد خوبی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۲۰۸,۱۰۰$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است.

signaturemore.com

تحصیل در لاگونا نیگل: در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۵۴٫۴۸% از بزرگسالان در لاگونا نیگل دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های لاگونا نیگل برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه ها:جهت مشاهده لیست دانشگاه‌ها و کالج‌های نزدیک شهر لاگونا نیگل اینجا کلیک نمایید.

آمار جرم و جنایت در لاگونا نیگل: آمار جرم و جنایت در این شهر از ۸۱ درصد شهرهای دیگر کالیفرنیا، بهتر است. احتمال این که افراد در این شهر قربانی جرم شوند ۱ نفر در هر ۸۰ نفر است. این رقم تقریبا برابر با رقم متوسط در کل کشور است. جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، کم تر در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۱۰۰۵ نفر است (منبع). مناطق و محله های امن و نا امن لاگونا نیگل را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه امنتر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگتر، مناطقی با امنیت کمتر محسوب میشوند.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

 

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت کالیفرنیا

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن