دانستنی ها

مشخصات برجسته شهر راکویل (Rockville) در ایالت مریلند

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر راکویل (Rockville) در ایالت مریلند را به شما ارائه می دهد. راکویل یک شهر نسبتا بزرگ در ایالت مریلند است. این شهر دارای جمعیت ۶۶,۹۴۰ نفری است و از ۳۱ محله تشکیل شده است. راکویل دهمین جامعه بزرگ در مریلند است.

تعدادی از محله های راکویل عبارتند از:

Town Square –

Woodley Gardens –

Carlin –

Westmore –

West End Park –

New Mark Commons –

Lakewood Estates –

Glenora Hills –

قیمت خانه های راکویل نه تنها در ایالت مریلند، بلکه در کل آمریکا، جزو گران ترین ها هستند!

ActiveRain

متاسفانه زمان متوسط رفت و آمد به محل کار در راکویل ۳۲٫۲۲ دقیقه است که نسبتا زیاد است. اما استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی هم بسیار جا افتاده است. اگر چه بسیاری از مردم با استفاده از اتومبیل شخصی رفت و آمد می کنند، اما استفاده از مترو هم متداول است که باعث کاهش نسبی ترافیک و آلودگی هوا شده است.

در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۶۳٫۹۴% از بزرگسالان در راکویل دارای مدارک دانشگاهی هستند.

درآمد سرانه در راکویل در سال ۲۰۱۰ حدود ۴۹،۶۶۸ دلار بود، که نسبت به دیگر شهرهای مریلند شهری ثروتمند است. این مبلغ برابر با درآمد سالانه ۱۹۸،۶۷۲ دلار برای یک خانواده چهار نفره است.

تحصیل در راکویل:

  • مدارس دولتی: برای مشاهده بهترین محله‌های راکویل برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه ها: نزدیکترین دانشگاها به راکویل عبارتند از: (منبع)

University of Maryland-University College –

University of Maryland-College Park –

Montgomery College –

Howard Community College –

Bowie State University –

آمار جرم و جنایت در راکویل:

میزان جرم و جنایت در این شهر نسبتا زیاد است. احتمال این که افراد در این شهر قربانی جرم شوند، هر ۱ نفر در هر ۵۴ نفر است. با این حال می توانید مناطق و محله‌های امن و مناسب نیز در این شهر پیدا کنید. امنترین مناطق و محله‌ها در راکویل عبارتند از: (منبع)

N Commons Way / Falls Chapel Way –

Lakewood Estates –

Cashell Rd / Bready Rd –

Norbeck / Sycamore Acres –

Glenora Hills –

Darnestown Rd / Shady Grove Rd –

Luxmanor / Old Farm –

Potomac Woods / Falls Orchard –

Norbeck Rd / Bauer Dr –

Manor Park / Sycamore Creek –

راکویل یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در راکویل زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان راکویل سفیدپوست و یا آسیایی هستند. مهمترین اصالت ها در راکویل ایرلندی، انگلیسی، ایتالیایی و روسی است. ۳۴٫۹۵% ساکنان این شهر را مهاجران تشکیل می دهند.

رایج ترین زبانی که در راکویل صحبت می شود انگلیسی است. سایر زبان های مهم که در راکویل با آن صحبت می کنند عبارتند از اسپانیایی و چینی.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت مریلند

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن