دانستنی ها

مشخصات برجسته شهر بلویو (Bellevue) در ایالت واشنگتن

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در Neighborhoodscout و Areavibes، تعدادی از مشخصات برجسته شهر بلویو (Bellevue) در ایالت واشنگتن را به شما ارائه می دهد. بلویو شهری نسبتا بزرگ واقع در ایالت واشنگتن است. با جمعیت ۱۴۱,۴۰۰ نفر و ۲۶ محله، بلویو پنجمین جمعیت بزرگ واشنگتن میباشد. بهترین محله‌های بلویو برای زندگی, بر اساس سایت areavibes به ترتیب زیر می باشند:

Meydenbauer –

Somerset –

Beaux Arts –

Bridle Trails –

Eastgate –

Tam O’shanter –

Woodbridge –

Wilburton –

Newport Hills –

Downtown –

لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت واشنگتن

قیمت خانه های بلویو نه تنها در ایالت واشنگتن، بلکه در کل آمریکا، جزو گران ترین ها هستند!

Zillow

به طور کلی، افراد ساکن بلویو، در شغل های اداراتی مشغول به کارند. درآمد سرانه در سال ۲۰۱۰ در بلویو ۵۴,۸۸۳ دلار بود که نسبت به دیگر شهرهای واشنگتن و کل کشور مبلغ زیادی است. این مبلغ معادل درآمد سالانه ۲۱۹,۵۳۲ دلار برای یک خانواده ی ۴نفره است. با این حال، در بلویو هم افراد بسیار ثروتمند و هم افراد فقیر زندگی می کنند.

حمل و نقل عمومی: اگر چه بسیاری از مردم با استفاده از اتومبیل شخصی رفت و آمد می کنند، اما استفاده از اتوبوس هم متداول است که باعث کاهش نسبی ترافیک و آلودگی هوا شده است.

visitbellevuewashington

تحصیل در بلویو: در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۶۴٫۱۵% از بزرگسالان در بلویو دارای مدارک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتی: برای مشاهده بهترین محله‌های بلویو برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه ها: برای مشاهده دانشگاه های حومه بلویو بر روی این لینک کلیک نمایئد.

آمار جرم و جنایت در بلویو:

جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، به ندرت در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۱۰۱۷ نفر است. امنترین مناطق و محله‌های بلویو عبارتند از: (منبع)

SE Newport Way / 164th Ave SE –

Coal Creek / Hilltop –

۱۶۸th Ave SE / SE 17th St –

SE Newport Way / Lakemont Blvd SE –

SE Newport Way / Coal Creek Pky SE –

Northup Way / W Lake Sammamish Pky NE –

West Lake Sammamish –

Newport –

Coal Creek Pky SE / SE 72nd St –

Northup Way / 108th Ave NE –

بلویو یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در بلویو زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان بلویو سفیدپوست و یا آسیایی هستند. مهمترین اصالت ها در بلویو ایرلندی، انگلیسی، ایتالیایی و اروپایی است. ۳۶٫۹۵% ساکنان این شهر را مهاجران تشکیل می دهند. رایج ترین زبانی که در بلویو صحبت می شود انگلیسی است. سایر زبان های مهم که در بلویو با آن صحبت می کنند عبارتند از هندی و چینی.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت واشنگتن

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن