دانستنی هاشهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر تامپا در ایالت فلوریدا

(Tampa, FL)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در Neighborhoodscout و Niche تعدادی از مشخصات برجسته شهر تامپا در ایالت فلوریدا (Tampa, FL) را به شما ارائه می دهد. تامپا یک شهر ساحلی بزرگ واقع در ایالت فلوریدا با جمعیت ۳۷۷,۱۶۵ نفری و شامل۱۷۷ محله است. تامپا سومین شهر پرجمعیت در ایالت فلوریدا است.

بهترین محله‌های تامپا برای زندگی, بر اساس سایت Niche, به ترتیب زیر می باشند:

Harbour Island –

Spanishtown –

Courier City/Oscawana –

Hyde Park –

New Suburb Beastiful –

Davis Islands –

Palma Ceia Pines –

Arbor Greene –

Palma Ceia –

Channel District –

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید 

www.tampagov.net

بافت شهری و قومیتی: تامپا یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در تامپا زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان تامپا سفیدپوست، سیاه پوست یا دورگه هستند. مهمترین اصالت ها در تامپا انگلیسی، ایرلندی، ایتالیایی و فرانسوی است. ۱۵٫۵۹% ساکنان این شهر را مهاجران تشکیل می دهند. رایج ترین زبان که در تامپا به آن صحبت میشود زبان انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در تامپا صحبت می شود اسپانیایی و فرانسوی می باشد.

تامپا شهری ساحلی است و بازدیدکنندگان و افراد محلی برای انجام فعالیت های آبی و یا لذت بردن از مناظر، از مکان های مختلف آن بازدید می کنند. به طور کلی، افراد ساکن تامپا، در شغل های اداری مشغول به کارند. درآمد سرانه در تامپا در سال ۲۰۱۰ به ۳۱,۶۰۵$ رسید که نسبت به دیگر مناطق فلوریدا و آمریکا میزان درآمد متوسط به بالایی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۱۲۶,۴۲۰$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر و بسیار ثروتمند هم در این شهر یافته می شوند.

حمل و نقل: در تامپا بسیاری از مردم ترجیح می دهند با اتومبیل شخصی رفت و آمد کنند. این شهر پراست از بزرگراه ها، پارکینگ ها و مراکز خرید. عمدتا نمی توانید با پای پیاده در این شهر به جایی بروید!

Travel Ginger

تحصیل در تامپادر حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۳۵٫۵۳% از بزرگسالان در تامپا دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتی: برای مشاهده بهترین محله‌های تامپا برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه ها: برای مشاهده نزدیکترین دانشگاها به تامپا بر روی این لینک کلیک نمایئد.

آمار جرم و جنایت در تامپا: میزان جرم در این شهر بالاست. با این حال می توانید مناطق و محله‌های امن و مناسب نیز در این شهر پیدا کنید. مناطق و محله های امن و نا امن تامپا را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: دانستنی‌های ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر تالاهاسی در ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر جکسون ویل در ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر فورت لادردیل در ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر میامی در ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: چگونه در دام کلاهبرداران در هنگام اجاره آپارتمان نیفتیم!

بیشتر بخوانید: ۵ اشتباه بزرگ مستأجرانی که برای اولین بار در آمریکا خانه اجاره می کنند

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

 

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن