دانستنی هاشهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر فورت لادردیل در ایالت فلوریدا

(Fort Lauderdale, FL)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر فورت لادردیل در ایالت فلوریدا (Fort Lauderdale, FL) را به شما ارائه می دهد. فورت لادردیل یک شهر ساحلی نسبتا بزرگ واقع در ایالت فلوریدا با جمعیت ۱۷۸,۷۵۲ نفر و ۴۸ محله است. فورت لادردیل هشتمین شهر پرجمعیت در فلوریدا است. بازدیدکنندگان و افراد محلی برای انجام فعالیت های آبی و یا لذت بردن از مناظر، از مکان های مختلف این شهر بازدید می کنند.

تعدادی از محله های فورت لادردیل عبارتند از:

Flagler Village-

Victoria Park-

Bal Harbour-

Coral Ridge-

Imperial Point-

Lauderdale Beach-

Flamingo Park-

Croissant Park-

Tarpon River-

Sailboat Bend-

سایر محلات فورت لادردیل

 بافت شهری و قومیتی: فورت لادردیل یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در فورت لادردیل زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان فورت لادردیل سفیدپوست، سیاه پوست یا دورگه هستند. مهمترین اصالت ها در فورت لادردیل انگلیسی، ایرلندی، ایتالیایی و هایتیایی است. %۲۳٫۷۴ ساکنان این شهر را مهاجران تشکیل می دهند. رایج ترین زبان که در فورت لادردیل صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در فورت لادردیل صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و فرانسوی.

در این شهر افراد یا در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) و یا در مشاغل یقه آبی (کارگرانی که کارهای یدی انجام می‌دهند) شاغل هستند. درآمد سرانه در فورت لادردیل در سال ۲۰۱۰ به ۳۸,۰۹۹$ رسید که نسبت به دیگر مناطق فلوریدا و آمریکا میزان درآمد بسیار خوبی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۱۵۲,۳۹۶$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید 

حمل و نقل عمومی: سیستم حمل و نقل عمومی در شهر فورت لادردیل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از مردم با استفاده از اتوبوس به محل کار خود رفت و آمد می کنند. این امر باعث کاهش آلودگی هوا و ترافیک شده است.

تحصیل در فورت لادردیلدر حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۳۴٫۹۲% از بزرگسالان در فورت لادردیل حداقل دارای مدرک کارشناسی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های فورت لادردیل برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاها به فورت لادردیل عبارتند از:

Nova Southeastern University–

Broward College –

The Art Institute of Fort Lauderdale–

Keiser University –

City College –

آمار جرم و جنایت در فورت لادردیل: میزان جرم و جنایت نیز در این شهر زیاد است. با این حال می توانید مناطق و محله‌های امن و مناسب نیز در این شهر پیدا کنید. مناطق و محله های امن و نا امن فورت لادردیل را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگ تر باشد، آن منطقه امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق نا امن تر محسوب می شوند.

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: دانستنی‌های ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر تالاهاسی در ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر جکسون ویل در ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر تامپا در ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر میامی در ایالت فلوریدا

بیشتر بخوانید: چگونه در دام کلاهبرداران در هنگام اجاره آپارتمان نیفتیم!

بیشتر بخوانید: ۵ اشتباه بزرگ مستأجرانی که برای اولین بار در آمریکا خانه اجاره می کنند

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن