دانستنی ها

مشخصات برجسته شهر آتن در ایالت جورجیا (از مناطق امن و نا امن تا بهترین مدارس این شهر)

(Athens, GA)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر آتن (Athens, GA) در ایالت جورجیا را به شما ارائه می دهد. آتن یک شهر نسبتا بزرگ واقع در ایالت جورجیا با جمعیت ۱۲۳,۳۷۱ نفر و ۳۰ محله است. آتن پنجمین شهر پرجمعیت در جورجیا است.

تعدادی از محله های آتن عبارتند از:

Westchester –

Westgate Park –

North Valley –

Green Acres –

Georgian Hills –

West Winter –

Ashton Place –

Woodhaven High Ridge –

Westwood Hills –

Windfall Heights –

بافت شهری و قومیتی: آتن یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در آتن زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان آتن سفیدپوست، سیاه پوست یا دورگه هستند. مهمترین اصالت ها در آتن انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی و اسکاتلندی است. رایج ترین زبان که در آتن صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در آتن صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و چینی.

در این شهر افراد یا در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) و یا در مشاغل یقه آبی (کارگرانی که کارهای یدی انجام می‌دهند) شاغل هستند. درآمد سرانه در آتن در سال ۲۰۱۰ به ۲۰,۰۹۴$ رسید که نسبت به دیگر مناطق جورجیا درآمد متوسط به بالا و نسبت به دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد متوسط به پایینی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۸۰,۳۷۶$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند. متاسفانه ۳۵٫۴۹% از ساکنان این شهر در زیر خط فقر هستند.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

حمل و نقل عمومی: بسیاری از ساکنان آتن برای کاهش هزینه های سفر، از وسایل حمل و نقل عمومی، علی الخصوص اتوبوس، برای رفت و آمد به محل کار خود استفاده می کنند.

تحصیل در آتن: آتن یک شهر دانشجویی است و اگر چه به اندازه برخی شهرهای بزرگ تر از امکانات زیادی برخوردار نیست، اما امکانات کافی برای سرگرم کردن ساکنان خود دارد. در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۴۰٫۷۷% از بزرگسالان بالای ۲۵ سال در آتن دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های آتن برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاها به آتن عبارتند از:

University of Georgia–

Athens Technical College–

Emmanuel College–

Brenau College –

Lanier Technical College –

آمار جرم و جنایت در آتن: میزان جرم و جنایت در این شهر زیاد است (منبع). با این حال می توانید مناطق و محله‌های امن و مناسب نیز در این شهر پیدا کنید. مناطق و محله های امن و نا امن آتن را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگ تر باشد، آن منطقه ناامن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

آگهی اجاره و درخواست هم خانه خود را به طور رایگان ثبت نمایید

Image result for ‫ارسال رایگان آگهی‬‎

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر آتلانتا در ایالت جورجیا

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر ماریتا در ایالت جورجیا

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر ساوانا در ایالت جورجیا

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر آلفارتا در ایالت جورجیا

بیشتر بخوانید: چگونه در دام کلاهبرداران در هنگام اجاره آپارتمان نیفتیم!

بیشتر بخوانید: ۵ اشتباه بزرگ مستأجرانی که برای اولین بار در آمریکا خانه اجاره می کنند

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن