دانستنی ها

مشخصات برجسته شهر شارلوتسویل در ایالت ویرجینیا

(Charlottesville, VA)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر شارلوتسویل (Charlottesville, VA) در ایالت ویرجینیا را به شما ارائه می دهد. شارلوتسویل یک شهر متوسط واقع در ایالت ویرجینیا با جمعیت ۴۶,۹۱۲ نفر و ۲۷ محله است. شارلوتسویل ۲۱مین جامعه بزرگ در ویرجینیا است.

بهترین محله‌های شارلوتسویل برای زندگی, بر اساس سایت areavibes به ترتیب زیر می باشند:

Charlottesville High- Greenbrier- Martha Jefferson- Blue Ridge-Rugby Ave- North Downtown- Longwood Dr- Kelly Town-Rugby Heights- Fry Springs- Little High- Venable

لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت ویرجینیا

قیمت مسکن در شهر شارلوتسویل نه تنها در ایالت ویرجینیا، بلکه در کل آمریکا جزو گران ترین هاست!

Zillow

بافت شهری و قومیتی: شارلوتسویل یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در شارلوتسویل زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان شارلوتسویل سفید پوست، دورگه یا سیاه پوست هستند. مهمترین اصالت ها در شارلوتسویل اسکاتلندی، ایتالیایی، ایرلندی و آلمانی است. رایج ترین زبان که در شارلوتسویل صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در شارلوتسویل صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و چینی.

در این شهر اغلب افراد در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند) شاغل هستند. درآمد سرانه در شارلوتسویل در سال ۲۰۱۰ به ۳۰,۷۲۹$ رسید که نسبت به دیگر مناطق ویرجینیا و دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد متوسط به بالایی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۱۲۲,۹۱۶$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

حمل و نقل عمومی: بسیاری از مردم با استفاده از اتومبیل شخصی به سر کار می روند، اما استفاده از اتوبوس هم بسیار جا افتاده است و باعث کاهش ترافیک و آلودگی هوا می شود. البته خوش بختانه زمان متوسط رفت و آمد به محل کار در این شهر، تنها ۱۹٫۱۵ دقیقه است!

تحصیل در شارلوتسویل: جامعه شارلوتسویل دارای سطح تحصیلات بسیار بالایی نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۵۰٫۰۴% از بزرگسالان در شارلوتسویل دارای مدرک دانشگاهی هستند. نیز این شهر یک شهر دانشجویی است و امکانات خوبی در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های شارلوتسویل برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به شارلوتسویل عبارتند از:

University of Virginia – Piedmont Virginia Community College – The Judge Advocate General’s Legal Center and School – Hereford College

آمار جرم و جنایت در شارلوتسویل: میزان جرم و جنایت نیز در این شهر زیاد است (منبع). با این حال می توانید مناطق و محله‌های امن و مناسب نیز در این شهر پیدا کنید. جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، کم تر در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۶۲۲ نفر است (منبع).  مناطق و محله های امن و نا امن شارلوتسویل را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

 

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت ویرجینیا

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن