شهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر فیرفکس در ایالت ویرجینیا

(Fairfax, VA)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر فیرفکس در ایالت ویرجینیا (Fairfax, VA) را به شما ارائه می دهد. فیرفکس یک شهر متوسط واقع در ایالت ویرجینیا با جمعیت ۲۴,۱۶۴ نفر و ۳۲ محله است. فیرفکس چهل و دومین جامعه بزرگ در ویرجینیاست.

تعدادی از محله های فیرفکس عبارتند از:

Town of Vienna – Mantua – Kent Gardens – Country Club Hills – Greenbriar – Mosby Woods

لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت ویرجینیا

قیمت مسکن در فیرفکس، نه تنها در ایالت ویرجینیا، بلکه در کل آمریکا جزو گران ترین هاست!

Realtor.com

بافت شهری و قومیتی: فیرفکس یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در فیرفکس زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان فیرفکس سفیدپوست یا آسیایی هستند. مهمترین اصالت ها در فیرفکس انگلیسی، ایتالیایی، اروپایی و آلمانی است. ۲۷٫۹۹% ساکنان این شهر مهاجر هستد. رایج ترین زبان که در فیرفکس صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در فیرفکس صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و کره ای.

در این شهر افراد در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) شاغل هستند. درآمد سرانه در فیرفکس در سال ۲۰۱۰ به ۴۵,۲۲۲$ رسید که نسبت به دیگر مناطق ویرجینیا و دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد بالایی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۱۸۰,۸۸۸$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

حمل و نقل عمومی: زمان رفت و آمد به محل کار در این شهر طولانی است و حدود ۳۱٫۶۸ دقیقه است، اما مردم می توانند به جای استفاده از اتومبیل شخصی، از مترو عمومی هم استفاده کنند و در کاهش آلودگی هوا و ترافیک، نقش داشته باشند.

تحصیل در فیرفکس: جامعه فیرفکس دارای سطح تحصیلات بالایی نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۵۴٫۷۳% از بزرگسالان در فیرفکس دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های فیرفکس برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به فیرفکس عبارتند از:

George Mason University – Northern Virginia Community College – Stratford University – University of Phoenix Northern Virginia Campus – Marymount University

آمار جرم و جنایت در فیرفکس: جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، به ندرت در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۱۰۵۱ نفر است (منبع). مناطق و محله های امن و نا امن فیرفکس را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

 

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

 

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت ویرجینیا

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن