دانستنی ها

مشخصات برجسته شهر آرلینگتون در ایالت ویرجینیا

(Arlington, VA)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر آرلینگتون (Arlington, VA) در ایالت ویرجینیا را به شما ارائه می دهد. آرلینگتون یک شهر نسبتا بزرگ واقع در ایالت ویرجینیا با جمعیت ۲۲۹,۳۳۴ نفر و ۵۷ محله است. آرلینگتون چهارمین جامعه بزرگ در ویرجینیا است.

تعدادی از محله های آرلینگتون عبارتند از:

Aurora Heights – Crystal City – Ballston – Rosslyn – Courthouse – Pentagon City – Fairlington – Lyon Park – Alcove Heights – Nauck

لیست خانه های فروشی در آرلینگتون (این لیست به طور خودکار آپدیت می شود). جهت مشاهده تمام لیست بر روی این لینک کلیک نمایید 

 

قیمت مسکن در آرلینگتون نه تنها در ایالت ویرجینیا، بلکه در کل آمریکا جزو گران ترین هاست!

kevinlove.com

بافت شهری و قومیتی: آرلینگتون یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در آرلینگتون زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان آرلینگتون سفیدپوست یا آسیایی هستند. مهمترین اصالت ها در آرلینگتون انگلیسی، ایتالیایی، لهستانی و ایرلندی است. ۲۲٫۷۵% ساکنان این شهر مهاجر هستند. رایج ترین زبان که در آرلینگتون صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در آرلینگتون صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و آفریقایی.

در این شهر افراد در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) شاغل هستند. درآمد سرانه در آرلینگتون در سال ۲۰۱۰ به ۶۴,۷۴۶$ رسید که نسبت به دیگر مناطق ویرجینیا و دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد بسیار بالایی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۲۵۸,۹۸۴$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

حمل و نقل عمومی: زمان رفت و آمد به محل کار در شهر آرلینگتون زیاد است و چیزی حدود ۳۰٫۵۶ در روز است. اگر چه بسیاری از مردم ترجیح می دهند از اتومبیل شخصی استفاده کنند، اما نفرات زیادی هم از مترو برای تردد در شهر استفاده می کنند و از آلودگی هوا و ترافیک می کاهند.

تحصیل در آرلینگتون: جامعه آرلینگتون دارای سطح تحصیلات بسیار بالایی نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۷۳٫۶۶% از بزرگسالان در آرلینگتون دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های آرلینگتون برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به آرلینگتون عبارتند از:

Marymount University –  University of Management and Technology – American University – Chamberlain College of Nursing Virginia – DeVry University Virginia

آمار جرم و جنایت در آرلینگتون: میزان جرم و جنایت  نیز در این شهر کم تر است. احتمال این که افراد در این شهر قربانی جرم شوند، هر ۱ نفر در هر ۵۷ نفر است. جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، کم تر در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۶۲۲ نفر است (منبع).  مناطق و محله های امن و نا امن آرلینگتون را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

 

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت ویرجینیا

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن