دانشگاه های آمریکا

دانشگاه ویرجینیا تک در ایالت ویرجینیا

(Virginia Tech)

دانشگاه فناوری ویرجینیا (Virginia Tech) یک موسسه دولتی است که در سال ۱۸۷۲ تأسیس شد. نام اولیه آن کالج کشاورزی و مکانیکی ویرجینیا بود. این دانشگاه دارای ۲۵,۷۹۱ دانشجوی کارشناسی است که در شهر بلکسبرگ در ایالت ویرجینیا با محوطه ای ۲,۶۰۰ هکتاری واقع شده است. از تقویم آموزشی مبتنی بر ترم استفاده می کند. رتبه دانشگاه ویرجینیا تک در سال ۲۰۱۸ در میان بهترین دانشگاه های ملی آمریکا ۶۹ است.

دانشگاه ویرجینیا تک، قبلا یک موسسه فنی نظامی در بلکسبرگ بود. شعار این دانشگاه “خلق آینده – Invent The Future” می‌باشد. این دانشگاه یک پژوهشگاه تحقیقاتی است که شامل هفت مؤسسه پژوهشی و دو مرکز تحقیقاتی دانشگاهی می شود. تیم های ورزشی دانشگاهی، که به Hokies شناخته می شوند، در مسابقات NCAA Division I ساحل آتلانتیک رقابت می کنند. دانشجویان بیش از نیمی از کل ساکنین بلکسبرگ را تشکیل می دهند.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

سوال ها و پاسخ ها

آیا دانشگاه ویرجینیا تک از دانشجویان بین المللی پشتیبانی می کند؟
طبق گزارش U.S. News، در پاییز سال ۲۰۱۶ حدود ۵٫۸ درصد دانشجویان دانشگاه ویرجینیا تک در دوره های کارشناسی از خارج از کشور آمده اند. مرکز بین المللی Cranwell برنامه های فرهنگی را برای دانشجویان فراهم می کند. همچنین، به دانشجویان بین المللی در مسائل مهاجرتی، مالی، و تحصیلی خدماتی ارائه می دهد.

دانشگاه ویرجینیا تک چند رشته عمده را ارائه می دهد؟
طبق وب سایت این دانشگاه، ویرجینیا تک بیش از ۱۵۰ رشته را ارائه می دهد. بر اساس داده های U.S. News، برخی از محبوب ترین رشته ها, مهندسی، مدیریت  و بازاریابی کسب و کار است.

آیا پذیرفته شدن در دانشگاه ویرجینیا تک دشوار است؟
پذیرفته شدن در دانشگاه ویرجینیا تک دشوارتر است. طبق گزارش U.S. News، ویرجینیا تک حدود ۷۱ درصد از ۲۵,۰۰۰ متقاضی را در سال ۲۰۱۶ پذیرفته است.

نکات مهم در زمینه مسکن:

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: usnews.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن