دانستنی هاشهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر سیلور اسپرینگ در ایالت مریلند

(Silver Spring, MD)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر سیلور اسپرینگ (Silver Spring, MD) در ایالت مریلند را به شما ارائه می دهد. سیلور اسپرینگ یک شهر نسبتا بزرگ واقع در ایالت مریلند با جمعیت ۷۵,۳۹۸ نفر و ۵۹ محله است. سیلور اسپرینگ چهارمین جامعه بزرگ در مریلند است.

تعدادی از محله های سیلور اسپرینگ عبارتند از:

Downtown – Woodside – Forest Glen – Woodside Park – Goodacre Knolls – Woodmoor – Clifton Park Village – Woodside Forest – Avenel – Griffen

قیمت مسکن در شهر سیلور اسپرینگ نه تنها در ایالت مریلند، بلکه در کل آمریکا جزو گران ترین هاست!

ActiveRain

بافت شهری و قومیتی: سیلور اسپرینگ یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در سیلور اسپرینگ زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان سیلور اسپرینگ سفید پوست، دورگه یا سیاه پوست هستند. مهمترین اصالت ها در سیلور اسپرینگ انگلیسی، اتیوپیایی، ایرلندی و آفریقایی است. رایج ترین زبان که در سیلور اسپرینگ صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در سیلور اسپرینگ صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و زبان های آفریقایی. ۳۷٫۳۸% ساکنان این شهر مهاجر هستند.

در این شهر افراد در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) شاغل هستند. درآمد سرانه در سیلور اسپرینگ در سال ۲۰۱۰ به ۳۹,۶۰۳$ رسید که نسبت به دیگر مناطق مریلند درآمد متوسط به بالا و نسبت به دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد بالایی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۱۵۸,۴۱۲$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

حمل و نقل عمومی: زمان رفت و آمد به محل کار در این شهر طولانی است و به طور متوسط ۳۵٫۴۰ دقیقه در روز است. خوشبختانه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، علی الخصوص مترو بسیار رواج دارد و باعث کاهش آلودگی هوا و ترافیک گردیده است.

تحصیل در سیلور اسپرینگ: جامعه سیلور اسپرینگ دارای سطح تحصیلات بالایی نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۵۳٫۰۹% از بزرگسالان در سیلور اسپرینگ دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های سیلور اسپرینگ برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به سیلور اسپرینگ عبارتند از (منبع)

Washington Adventist University –  Catholic University of America – DeVry University Maryland – Potomac College Washington – American University

آمار جرم و جنایت در سیلور اسپرینگ: جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، زیاد در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۳۹۵ نفر است (منبع). مناطق و محله های امن و نا امن سیلور اسپرینگ را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن