دانستنی هاشهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیا

(Philadelphia, PA)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر فیلادلفیا (Philadelphia, PA) در ایالت پنسیلوانیا را به شما ارائه می دهد. فیلادلفیا یک شهر بسیار بزرگ واقع در ایالت پنسیلوانیا با جمعیت ۱,۵۶۷,۸۷۲ نفر و ۳۸۵ محله است. فیلادلفیا بزرگ ترین جامعه در پنسیلوانیا است.

Sheraton Philadelphia Downtown Hotel

تعدادی از محله های فیلادلفیا عبارتند از:

Center City – South Philadelphia – West Philadelphia – Penn’s Landing – Northeast Philadelphia – Old City – Fishtown – Chinatown – Manayunk – Fairmont

بافت شهری و قومیتی: فیلادلفیا یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در فیلادلفیا زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان فیلادلفیا سیاه پوست، دورگه یا سفید پوست هستند. مهمترین اصالت ها در فیلادلفیا انگلیسی، ایتالیایی، آلمانی و لهستانی است. رایج ترین زبان که در فیلادلفیا صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در فیلادلفیا صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و چینی.

در این شهر افراد یا در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) و یا در مشاغل یقه آبی (کارگرانی که کارهای یدی انجام می‌دهند) شاغل هستند. درآمد سرانه در فیلادلفیا در سال ۲۰۱۰ به ۲۳,۶۹۶$ رسید که نسبت به دیگر مناطق پنسیلوانیا و آمریکا میزان درآمد متوسطی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۹۴,۷۸۴ $ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

حمل و نقل عمومی: زمان رفت و آمد به محل کار در این شهر طولانی است و حدود ۳۳٫۱۷ دقیقه در روز زمان می برد. البته سیستم حمل و نقل عمومی، علی الخصوص اتوبوس، در فیلادلفیا بسیار گسترده و جا افتاده است و بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای رهایی از شر ترافیک، از اتومبیل شخصی استفاده نکنند. این امر باعث کاهش آلودگی هوا هم گردیده است. محله های این شهر نیز به نحوی هستند که به راحتی و با پای پیاده می توان در آن ها تردد کرد.

تحصیل در فیلادلفیا: جامعه فیلادلفیا تا حدودی دارای سطح تحصیلات بالایی نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۲۶٫۳۵% از بزرگسالان در فیلادلفیا دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های فیلادلفیا برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به فیلادلفیا عبارتند از (منبع)

Temple University – Community College of Philadelphia – Drexel University –  Hussian School of Art – La Salle University

آمار جرم و جنایت در فیلادلفیا: جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، بسیار زیاد در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۱۰۱ نفر است (منبع). مناطق و محله های امن و نا امن فیلادلفیا را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن