شهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر کولومبوس در ایالت اوهایو

(Columbus, OH)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر کولومبوس (Columbus, OH) در ایالت اوهایو را به شما ارائه می دهد. کولومبوس یک شهر نسبتا بزرگ واقع در ایالت اوهایو با جمعیت ۸۶۰,۰۹۰ نفر و ۲۱۳ محله است. کولومبوس بزرگ ترین جامعه در اوهایو است.

تعدادی از محله های کولومبوس عبارتند از:

Downtown – German Village – The Short North – Easton – Polaris – Arena District – Brewery District – Victorian Village – Franklin Park – Italian Village

بافت شهری و قومیتی: کولومبوس یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در کولومبوس زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان کولومبوس سفید پوست، دورگه یا سیاه پوست هستند. مهمترین اصالت ها در کولومبوس انگلیسی، ایتالیایی، ایرلندی و لهستانی است. رایج ترین زبان که در کولومبوس صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در کولومبوس صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و زبان های آفریقایی.

در این شهر افراد یا در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) و یا در مشاغل یقه آبی (کارگرانی که کارهای یدی انجام می‌دهند) شاغل هستند. درآمد سرانه در کولومبوس در سال ۲۰۱۰ به ۲۵,۷۸۱$ رسید که نسبت به دیگر مناطق اوهایو میزان درآمد متوسط به بالا و نسبت به دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد متوسطی به شمار می آید. این مبلغ معادل۱۰۳,۱۲۴ $ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

حمل و نقل عمومی: سیستم حمل و نقل عمومی، علی الخصوص اتوبوس، در کولومبوس بسیار گسترده و جا افتاده است و بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای رهایی از شر ترافیک، از اتومبیل شخصی استفاده نکنند. این امر باعث کاهش آلودگی هوا هم گردیده است.

تحصیل در کولومبوس: جامعه کولومبوس دارای سطح تحصیلات بالایی نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۳۴٫۸۱% از بزرگسالان در کولومبوس دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های کولومبوس برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به کولومبوس عبارتند از (منبع)

Columbus College of Art and Design – Columbus State Community College – Franklin University – Lincoln College of Technology Columbus – Ohio State University

آمار جرم و جنایت در کولومبوس: جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، زیاد در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۱۹۰ نفر است (منبع). مناطق و محله های امن و نا امن کولومبوس را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن