شهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر کلیولند در ایالت اوهایو

(Cleveland, OH)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر کلیولند (Cleveland, OH) در ایالت اوهایو را به شما ارائه می دهد. کلیولند یک شهر بزرگ واقع در ایالت اوهایو با جمعیت ۳۸۵,۸۰۹ نفر و ۱۷۶ محله است. کلیولند دومین جامعه بزرگ در اوهایو است. کلیولند یکی از قدیمی ترین و تاریخی ترین شهرهای آمریکاست.

Hilton Garden Inn

تعدادی از محله های کلیولند عبارتند از:

Downtown – The Flats – Ohio City – Little Italy – Tremont – West Park – Old Brooklyn – Hough – Waterloo Arts District – Cudell

بافت شهری و قومیتی: کلیولند یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در کلیولند زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان کلیولند سیاه پوست، دورگه یا سفید پوست هستند. مهمترین اصالت ها در کلیولند انگلیسی، ایتالیایی، ایرلندی و لهستانی است. رایج ترین زبان که در کلیولند صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در کلیولند صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و عربی.

در این شهر افراد یا در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) و یا در مشاغل یقه آبی (کارگرانی که کارهای یدی انجام می‌دهند) شاغل هستند. درآمد سرانه در کلیولند در سال ۲۰۱۰ به ۱۸,۰۰۳$ رسید که نسبت به دیگر مناطق اوهایو و آمریکا میزان درآمد پایینی به شمار می آید. این مبلغ معادل۷۲,۰۱۲ $ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. ۳۵٫۹۸% ساکنین این شهر زیر خط فقر به سر می برند.

حمل و نقل عمومی: سیستم حمل و نقل عمومی، علی الخصوص اتوبوس، در کلیولند بسیار گسترده و جا افتاده است و بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای رهایی از شر ترافیک، از اتومبیل شخصی استفاده نکنند. این امر باعث کاهش آلودگی هوا هم گردیده است.

تحصیل در کلیولند: جامعه کلیولند دارای سطح تحصیلات کم تری نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۱۶٫۰۷% از بزرگسالان در کلیولند دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های کلیولند برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به کلیولند عبارتند از (منبع)

Bryant & Stratton College Cleveland – Cleveland State University –  Cuyahoga Community College District – Lincoln College of Technology Clevelenad – Case Western Reserve University

The Rock and Roll Hall of Fame

آمار جرم و جنایت در کلیولند: جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، بسیار زیاد در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۶۱ نفر است و یکی از خطرناک ترین شهرهای آمریکاست (منبع). مناطق و محله های امن و نا امن کلیولند را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن