دانستنی هاشهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر سینسیناتی در ایالت اوهایو (از بهترین مدارس تا امن ترین و نا امن ترین محله ها، و …)

(Cincinnati, OH)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر سینسیناتی (Cincinnati, OH) در ایالت اوهایو را به شما ارائه می دهد. سینسیناتی یک شهر بزرگ واقع در ایالت اوهایو با جمعیت ۲۹۸,۸۰۰ نفر و ۱۶۶ محله است. سینسیناتی سومین جامعه بزرگ در اوهایو است. سینسیناتی یکی از قدیمی ترین و تاریخی ترین شهرهای آمریکاست.

تعدادی از محله های سینسیناتی عبارتند از:

Hyde Park – Mount Adams – Oakley – Queen City Square – Northside – West End – Pendleton – Queensgate – Downtown – Evanston

بافت شهری و قومیتی: سینسیناتی یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در سینسیناتی زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان سینسیناتی سفید پوست، دورگه یا سیاه پوست هستند. مهمترین اصالت ها در سینسیناتی انگلیسی، ایتالیایی، ایرلندی و فرانسوی است. رایج ترین زبان که در سینسیناتی صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در سینسیناتی صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و زبان های آفریقایی.

در این شهر افراد یا در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) و یا در مشاغل یقه آبی (کارگرانی که کارهای یدی انجام می‌دهند) شاغل هستند. درآمد سرانه در سینسیناتی در سال ۲۰۱۰ به ۲۶,۱۵۲$ رسید که نسبت به دیگر مناطق اوهایو و دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد متوسطی به بالایی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۱۰۴,۶۰۸$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

حمل و نقل عمومی: سیستم حمل و نقل عمومی، علی الخصوص اتوبوس، در سینسیناتی بسیار گسترده و جا افتاده است و بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای کاهش مصارف، از اتوبوس استفاده کنند.

تحصیل در سینسیناتی: جامعه سینسیناتی دارای سطح تحصیلات بالایی نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۳۳٫۷۸% از بزرگسالان در سینسیناتی دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های سینسیناتی برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به سینسیناتی عبارتند از (منبع)

The Christ College of Nursing and Health Sciences – Union Institute & University – University of Cincinnati – Antonelli College Cincinnati – Art Academy of Cincinnati

aceshot / Getty Images

آمار جرم و جنایت در سینسیناتی: جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، بسیار زیاد در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۱۱۰ نفر است (منبع). مناطق و محله های امن و نا امن سینسیناتی را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

آگهی اجاره و درخواست هم خانه خود را به طور رایگان ثبت نمایید

Image result for ‫ارسال رایگان آگهی‬‎

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن