دانستنی هاشهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر تولیدو در ایالت اوهایو

(Toledo, OH)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر تولیدو (Toledo, OH) در ایالت اوهایو را به شما ارائه می دهد. تولیدو یک شهر بزرگ واقع در ایالت اوهایو با جمعیت ۲۷۸,۵۰۸ نفر و ۱۰۰ محله است. تولیدو چهارمین جامعه بزرگ در اوهایو است.

Catedral de Toledo

تعدادی از محله های تولیدو عبارتند از:

West Toledo – Point Place – Reynolds Corners – Bancroft Hills – Lagrange – Beverly – Mellwood – Five Points – Warren Sherman – North Towne

بافت شهری و قومیتی: تولیدو یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در تولیدو زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان تولیدو سفید پوست، دورگه یا سیاه پوست هستند. مهمترین اصالت ها در تولیدو انگلیسی، فرانسوی، ایرلندی و لهستانی است. رایج ترین زبان که در تولیدو صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در تولیدو صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و عربی.

در این شهر افراد یا در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) و یا در مشاغل یقه آبی (کارگرانی که کارهای یدی انجام می‌دهند) شاغل هستند. درآمد سرانه در تولیدو در سال ۲۰۱۰ به ۲۰,۳۱۷$ رسید که نسبت به دیگر مناطق اوهایو و دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد متوسطی به پایینی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۸۱,۲۶۸$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

حمل و نقل عمومی: سیستم حمل و نقل عمومی، علی الخصوص اتوبوس، در تولیدو بسیار گسترده و جا افتاده است و بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای کاهش مصارف، از اتوبوس استفاده کنند.

تحصیل در تولیدو: جامعه تولیدو تا حدودی دارای سطح تحصیلات پایینی نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۱۸٫۰۵% از بزرگسالان در تولیدو دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های تولیدو برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به تولیدو عبارتند از (منبع)

Mercy College of Ohio – University of Toledo – Davis College – Herzing University of Toledo – Lincoln College of Technology Toledo

آمار جرم و جنایت در تولیدو:

جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، بسیار زیاد در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۸۴ نفر است (منبع). مناطق و محله های امن و نا امن تولیدو را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن