دانستنی هاشهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر لانگ بیچ در ایالت کالیفرنیا

(Long Beach, CA)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر لانگ بیچ (Long Beach, CA) در ایالت کالیفرنیا را به شما ارائه می دهد. لانگ بیچ یک شهر ساحلی بزرگ بزرگ واقع در ایالت کالیفرنیا با جمعیت ۴۷۰,۱۳۰ نفر و ۱۱۱ محله است. لانگ بیچ هفتمین جامعه بزرگ در کالیفرنیا است.

تعدادی از محله های لانگ بیچ عبارتند از:

Downtown – Belmont Shore – Naples – Marina Pacifica – Alamitos Beach – Bixby Knolls – Eastside – Cambodia Town – Westside – Waterfront

قیمت مسکن در شهر لانگ بیچ نسبت به دیگر جاهای ایالات متحده گران است، اما نه به اندازه گران ترین جاهای ایالت کالیفرنیا.

Redfin

بافت شهری و قومیتی: لانگ بیچ یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در لانگ بیچ زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان لانگ بیچ سفید پوست یا آسیایی هستند. مهمترین اصالت ها در لانگ بیچ انگلیسی، ایتالیایی، ایرلندی و فرانسوی است. رایج ترین زبان که در لانگ بیچ صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در لانگ بیچ صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و تاگالوگ. ۲۶٫۰۵% ساکنان این شهر مهاجر هستند.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

در این شهر افراد یا در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) و یا در مشاغل یقه آبی (کارگرانی که کارهای یدی انجام می‌دهند) شاغل هستند. درآمد سرانه در لانگ بیچ در سال ۲۰۱۰ به ۲۷,۷۵۲$ رسید که نسبت به دیگر مناطق کالیفرنیا درآمدی متوسط و نسبت به دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد متوسط به بالایی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۱۱۱,۰۰۸$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

حمل و نقل عمومی: زمان رفت و آمد به محل کار در این شهر طولانی است و روزانه چیزی حدود ۳۰٫۷۰ دقیقه زمان می برد. خوشبختانه سیستم حمل و نقل عمومی، علی الخصوص اتوبوس، در لانگ بیچ بسیار گسترده و جا افتاده است و بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای رهایی از شر ترافیک، از اتومبیل شخصی استفاده نکنند. این امر باعث کاهش آلودگی هوا هم گردیده است.

Shoreville Viallge

تحصیل در لانگ بیچ: جامعه لانگ بیچ دارای سطح نسبتا تحصیلات بالایی نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۲۹٫۵۰% از بزرگسالان در لانگ بیچ دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های لانگ بیچ برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به لانگ بیچ عبارتند از (منبع)

American University of Health Sciences – California State University Long beach – Long Beach City College – El Camino College Campton Center – California State University Dominguez Hills

آمار جرم و جنایت در لانگ بیچ:

جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، زیاد در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۱۶۳ نفر است. (منبع) مناطق و محله های امن و نا امن لانگ بیچ را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

آگهی اجاره و درخواست هم خانه خود را به طور رایگان ثبت نمایید

Image result for ‫ارسال رایگان آگهی‬‎

بیشتر بخوانید: ۱۰ تفاوت میان لس آنجلس و اورنج کانتی

بیشتر بخوانید: مقایسه ایالت کالیفرنیا و تگزاس (اقتصاد, جرم و جنایت, شرایط جغرافیایی, …)

بیشتر بخوانید: مشخصات برجسته شهر لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا

بیشتر بخوانید: بهترین‌ شهرهای جنوب کالیفرنیا برای اجاره‌نشین‌ها

بیشتر بخوانید: چگونه در دام کلاهبرداران در هنگام اجاره آپارتمان نیفتیم!

بیشتر بخوانید: ۵ اشتباه بزرگ مستأجرانی که برای اولین بار در آمریکا خانه اجاره می کنند

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در ایالت کالیفرنیا

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن