دانشگاه های آمریکا

دانشگاه ویرجینیا در ایالت ویرجینیا

(University of Virginia (UVA

دانشگاه ویرجینیا یک موسسه دولتی است که در سال ۱۸۱۹ تأسیس شده. این دانشگاه توسط توماس جفرسون تاسیس شده و در شارلوسویل در ایالت ویرجینا واقع است. دانشجویان کل دانشکده های این دانشگاه ۱۶,۳۳۱ نفر هستند، محیط آن حومه شهر و محوطه دانشگاه ۱,۶۸۲ هکتار است. دانشگاه ویرجینیا در نسخه ۲۰۱۸ بهترین کالج ها، دانشگاه های ملی رتبه ۲۵ را داراست. در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۸ شهریه ی شهروندان بومی۱۶,۱۴۶ و برای شهروندان غیربومی ۴۶,۹۷۵ میباشد.

در مقطع تحصیلات تکمیلی, رشته های دانشکده های بزنیس, اجوکیشن, مهندسی, حقوق, و پزشکی ی این دانشگاه جزوه بهترین ها هستند. مشهورترین رشته ها در این دانشگاه در مقطع لیسانس عبارتند از: اقتصاد. بزنیس. زیست شناسی. روانشناسی. و روابط بین الملل. 

نام این دانشگاه در میان افراد بومی به عنوان دانشگاه آقای جفرسون خوانده می شود. بر اساس قوانین دانشگاهی, دانشجویان سال اول می بایست در خوابگاه دانشگاه زندگی کنند. بسیاری از دانش آموزان سال بالاتر در آپارتمان های خارج از دانشگاه و یا خوابگاه های دانشجویی و یا متاهلی زندگی می کنند. حدود ۳۰ درصد از دانشجویان در دانشگاه UVA جزو دانشجویان برجسته و ممتاز هستند. برای اطلاعات بیشتر به وبسایت دانشگاه رجوع کنید.

نکات مهم در زمینه مسکن:

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: usnews.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن