دانشگاه های آمریکا

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فولرتون

(California State University Fullerton (CSUF

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فولرتون یک موسسه دولتی است که در سال ۱۹۵۷ تأسیس شد. این دانشگاه در مجموع ۳۴,۵۷۶ دانشجوی کارشناسی دارد و در شهر واقع شده است و مساحت دانشگاه ۲۳۶ هکتار است.  دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فولرتون در نسخه بهترین کالج ها، دانشگاه های ملی ۲۰۱۸ در رتبه ۲۰۲ قرار دارد.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فولرتون (CSUF) در مرکز شهرستان اورنج، حدود ۳۰ مایلی لس آنجلس واقع شده است. این دانشگاه بیش از ۵۰ رشته کارشناسی و ۵۰ رشته کارشناسی ارشد در دانشکده های تجارت و اقتصاد میشیلو، آموزش و پرورش، و دانشکده مامایی و بیهوشی در بخش پرستاری ارائه می دهد.

نکات مهم در زمینه مسکن:

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: usnews.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن