دانشگاه های آمریکا

دانشگاه نورث ایسترن در ایالت ماساچوست

Northeastern University


دانشگاه Northeastern واقع در بوستون ایالت ماساچوست, یک موسسه خصوصی است که در سال ۱۸۹۸ تأسیس شده. دانشجویان ثبت نام شده درین دانشگاه ۱۳,۴۷۳ نفر هستند، دانشگاه مساحتی حدود ۷۳ هکتار دارد.  دانشگاه Northeastern در نسخه  بهترین کالج ها و دانشگاه های ملی ۲۰۱۸، در رتبه  ۴۰ قرار دارد.

در دانشگاه Northeastern ، دانش آموزان قبل از اخذ مدرک خود، تجربه کاری قابل توجهی کسب می کنند. حدود ۹۰ درصد از دانشجویان کارشناسی قبل از اتمام تحصیل یک دوره ی حرفه یی را نیز می گذرانند و  برای بیش از ۲۰۰۰ کارفرما در سراسر جهان مانند GEICO و MTV فعالیت می کنند.

دانشجویان سال اولی و دومی باید در خوابگاه دانشگاه زندگی کنند. خط مترویی مخصوص دانشگاه وجود دارد که بانام T نامگذاری شده است. این بخش اعظمی از بودجه ی تحقیقاتی خود را سالانه از بنیاد ملی علوم و مؤسسات ملی بهداشت و همچنین ادارات امنیت ملی، انرژی و دفاع دریافت می کند. دانش آموزان و فارغ التحصیلان می توانند در تحقیقات شرکت کنند.

نکات مهم در زمینه مسکن:

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: usnews.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن