دانشگاه های آمریکا

دانشگاه ریورساید کالیفرنیا

(University of California - Riverside (UCR

دانشگاه ریورساید کالیفرنیا (UCR) یک موسسه دولتی است که در سال ۱۹۵۴ تاسیس شد. این دانشگاه سالانه ۱۹,۷۹۹ دانشجو ثبت نام می کند. مساحت دانشگاه ۱,۲۰۰ هکتار و در شهر واقع شده  است. تقویم آموزشی این دانشگاه مبتنی بر چهارترم است. دانشگاه کالیفرنیا-ریورساید در نسخه  بهترین کالج ها و دانشگاه های ملی ۲۰۱۸, در رتبه ۱۲۴ قرار دارد.

حدود ۷۰ درصد از دانش آموزان UCR ساکن کالیفرنیا نیستند. در این دانشگاه دانشجویان سال اولی مجبور نیستند در خوابگاه دانشگاه زندگی کنند. بیش از ۳۰۰ سازمان دانشجویی در این دانشگاه وجود دارد. UCR یکی از ۱۰ دانشگاه برتر کالیفرنیا است و قبل از تبدیل شدن به یک دانشگاه ایستگاه آزمایشی UC Citrus بوده. در سال های پس از آن، محققان دانشکده چند نوع جدید از میوه ها، از جمله گریپ فروت و پرتقال طلایی ناگت را پرورش دادند. امروز دانشگاه از طریق کالج مهندسی بورن و دانشکده تحصیلات عالی برنامه های عالی تحصیلی را به فارغ التحصیلان ارائه می دهد.

UCR به رغم قرار گرفتن آن در جنوب کالیفرنیا، دارای ویژگی های اسکاتلندی است. تمام سالن های پذیرایی در دانشگاه کالیفرنیا-ریورساید براساس اسامی اسکاتلندی، از جمله ابردین-ایورنس و پنتلند هیلز نامگذاری شده اند. از فارغ التحصیلان مشهور این دانشگاه می توان به استیو برین، از کارولینای شمالی برنده جایزه پولیتزر، نویسنده رمان پرفروش الیزابت جورج و ریچارد شروک دارنده جایزه نوبل شیمی نام برد.

نکات مهم در زمینه مسکن:

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: usnews.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن