دانستنی ها

۵ تصور اشتباه در هنگام فروش مسکن

در این مقاله، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت زیلو،  ۵ باور اشتباه در مورد فروش مسکن را برایتان ذکر کرده ایم!

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید 

تفکر اشتباه ۱: باید قبل از فروش خانه، آشپزخانه و دستشویی را نوسازی کنم

آشپزخانه و دستشویی مدرن، می تواند قیمت مسکن را افزایش دهد، اما واقعیت این است که آن قدر هم ارزش سرمایه گذاری ندارد. از طرفی تغییرهای کوچک، مثل خرید کابینت های جدید یا وسایل برقی جدید، می تواند خریدار را به شما جذب کند. بهتر است ببینید که در محله ای که مسکنتان قرار دارد، خانه های دیگر در چه وضعیتی هستند، و سپس تصمیم بگیرید که چه چیزهایی را تغییر دهید تا بتوانید با آن ها رقابت کنید.

 

تفکر اشتباه ۲: نمای خارجی ساختمان آن قدر هم مهم نیست

اتفاقا بسیاری از خریداران با ظاهر ساختمان تصمیم به خرید آن می گیرند، پس ظاهر خارجی آن خیلی هم مهم است. شما می توانید با صرف کم تر از ۵۰ دلار، حیاط خانه تان را مرتب کنید. مثلا چمن ها را کوتاه کنید، درب ورودی را رنگ کنید، پلاکی برای خانه نصب کنید و چراغ زیبایی بر ورودی آن نصب کنید. با این کار مشتریان بیش تری را به خود جذب خواهید کرد.

تفکر اشتباه ۳: نیازی به آوردن stager برای تمیز کردن خانه نیست

این که کف خانه را تمیز کنید و گردگیری کنید، کافی نیست! stager ها افرادی هستند که تخصصشان در زمینه آماده کردن مسکن برای فروش است. آن ها نه تنها خانه تان را تمیز می کنند، بلکه آن را به نحوی تزئین می کنند که مردم را بیش تر به خود جذب کند. مثلا می توانند پیشنهاد بدهد که چینش مبلمان را عوض کنید تا اتاق بزرگ تر به نظر برسد.

 

تفکر اشتباه ۴: کابینت های گرانیتی و لوازم زد زنگ دمُده شده اند

بسیاری از خریداران هنوز هم به گرانیت و پولاد زد زنگ علاقه مندند. در واقع خریداران نمی خواهند خانه شان قدیمی به نظر بیاید، بنابراین بهتر است سعی کنید در انتخاب دکور منزل، از لوازمی استفاده کنید که هرگز از مد نمی افتند.

 

 

 

تفکر اشتباه ۵: مشریان به رنگ در و دیوار خیلی اهمیت نمی دهند

اتفاقا خیلی از خریداران دوست ندارند مجبور شوند که خانه جدیدشان را خودشان رنگ کنند! بنابراین بهتر است خانه تان را با رنگ های طبیعی، دوباره رنگ کنید. رنگ های طبیعی در عکس ها خوب جلوه می کنند، و از آن جایی که بیش تر خریداران به صورت آنلاین به دنبال مسکن می گردند، به مسکن شما جذب خواهند شد. اگر دوست داشتید، حتی خودتان می توانید شخصا خانه تان را رنگ کنید. به هر حال با این کار ارزش مسکنتان را افزایش خواهید داد.

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه در آمریکا

بیشتر بخوانید: چه فصلی بهترین زمان برای به فروش گذاشتن ملکتان است؟

بیشتر ببینید: چهار مرحله خرید خانه به زبان ساده

بیشتر ببینید: آشنایی با عناوین و پوشش های بیمه خانه در آمریکا

بیشتر ببینید: بیمه خانه در آمریکا: کاوریج وسایل شخصی

بیشتر بخوانید: بهترین فصل سال برای خرید مسکن کدام است؟

بیشتر بخوانید: مهمترین مواردی که باید هنگام خرید خانه در نظر بگیرید

بیشتر بخوانید: برای خرید یک مسکن بزرگتر چه قدر بیشتر باید هزینه کنیم؟

 

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: zillow.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن