دانشگاه های آمریکا

دانشگاه آبرن در ایالت آلاباما

Auburn University

دانشگاه آبرن یک موسسه دولتی است که در سال ۱۸۵۶ تأسیس شد. این دانشگاه در مجموع دارای ۲۲,۶۵۸ دانشجوی کارشناسی ارشد است، این دانشگاه در حومه شهر واقع شده است و محوطه آن ۱,۸۷۵ هکتار است. دانشگاه آبرن از یک تقویم آموزشی مبتنی بر ترم استفاده می کند. رتبه دانشگاه آبرن در سال ۲۰۱۸، در بهترین کالج های  دانشگاهی ملی، ۱۰۳ است. شهریه و هزینه تحصیل برای افراد بومی ۱۰،۹۶۸ دلار (۱۸- ۲۰۱۷) و برای افراد غیر بومی ۲۹،۶۴۰ دلار (۱۸ -۲۰۱۷) می باشد. آبرن در آلاباما، یکی از بهترین مکان ها برای زندگی است و زندگی در دانشگاه این شهر نیز می تواند برای دانشجویان لذت بخش باشد.

در حالی که طرفداران، با کمک شگوندار دانشگاه، تیم ببر های آیرن را حمایت میکنند، فوتبال در تابستان بسیار جذابیت دارد. تیم های ورزشی ببر در کنفرانس اتحادیه باشگاه های حرفه ای NCAA در جنوب شرقی رقابت می کنند و هجوم طرفداران فوتبال باعث می شود آبرن، پنجمین شهرستان بزرگ در ایالت در روزهای بازی باشد. تظاهرات پپ در مرکز شهر برگزار می شود و پس از هر پیروزی بزرگ، این منطقه توسط طرفداران با دستمال توالت پوشانده می شود. بیش از ۳۰۰ سازمان در محوطه دانشگاه وجود دارد و حدود ۶,۰۰۰ دانشجو در سیستم آموزشی یونان مشغول به فعالیت هستند.

تازه واردان مجبور نیستند در محوطه دانشگاه زندگی کنند و در واقع، اتاق خوابگاه حتی تضمین نشده است. و به دلیل محدودیت مکان، هر دانشجوی سال اولی که زودتر اقدام کند خوابگاه دانشگاه نصیبش خواهد شد. دانشگاه آبرن به عنوان یک موسسه مالی زمینی، دریایی و فضایی، برای پروژه های پژوهشی که به جامعه بزرگتر کمک می کند، بودجه فدرال دریافت می کند. این دانشگاه یک استودیوی شهری دارد که دانشجویان می توانند در پروژه های اجتماعی شرکت کنند و یک استودیو با هدف یافتن راه حل های مسکن برای ساکنان غرب آلاباما دارد. پروژه های تحقیقاتی شامل امکانات ذخیره سازی برای زباله های اتمی است. این دانشگاه همچنین برنامه های منحصر به فردی مانند اولین برنامه مهندسی بی سیم را در کشور ارائه میدهد. از فارغ التحصیلان برجسته آبرن، مربی تیم فوتبال کالج مشهور وینس دوولی و تعدادی از فضانوردان ناسا – مانند کاترین تورنتون، دومین زن آمریکایی است به فضا رفت.

نکات مهم در زمینه مسکن:

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: usnews.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن