اخبار مسکندانشگاه های آمریکا

دانشگاه آرکانزاس فایتویل در ایالت آرکانزاس

University of Arkansas - Fayetteville

دانشگاه آرکانزاس یک موسسه دولتی است که در سال ۱۸۷۱ تأسیس شد. این دانشگاه در مجموع دارای ۲۲۵,۴۴۸ دانشجوی کارشناسی است. محوطه این دانشگاه در مرکز شهر است و محوطه آن حدود ۷۱۸ هکتار است. دانشگاه آرکانزاس از تقویم آموزشی مبتنی بر ترم استفاده می کند. رتبه دانشگاه آرکانزاس در سال ۲۰۱۸ از بهترین کالج ها، ۱۳۳ دانشگاه های ملی است. هزینه تحصیل دانشجویان بومی ۹،۰۶۲ دلار (۲۰۱۷-۱۸) است و شهریه های دانشجویان غیر بومی  ۲۴،۳۰۸ دلار (۲۰۱۷ – ۱۸) می باشد.

دانشگاه آرکانزاس، یا A of U، یک موسسه دولتی واقع در شهر فایتویل، در گوشه شمال غربی ایالت است. دانشجویان دانشگاه آرکانزاس می توانند تحصیلات لیسانس خود را در حدود ۷۵ رشته تحصیلی دنبال کنند و رشته های تحصیلات تکمیلی در کالج تجاری سام والتون، کالج مهندسی، دانشکده حقوق و سایر رشته ها می توانند وارد شوند. دانشجویان U of A می توانند در چندین سازمان دانشجویی و فرصت های رسانه ای، از جمله دو ایستگاه رادیویی و یک روزنامه دانشجویی که بیش از یک قرن فعالیت داشته اند، در محوطه دانشگاه فعالیت کنند. دفتر فعالیت های دانشجویی U of A  برنامه های متعددی را برای دانشجویان فراهم می کند، از جمله کنسرت های برندگان گرمی مانند جان مایر و سخنرانی های شخصیت های برجسته مانند رئیس جمهور سابق جورج اچ.دبلیو. بوش.

دانشجویان دانشگاه کانزاس که تمایل به ماجراجویی دارند، می توانند از جنگل ملی Ozark و رودخانه ملی بوفالو بازدید کنند یا سفری آخر هفته به دالاس، ممفیس یا سنت لوئیس، که هر یک در حدود ۳۰۰ مایل دورتر هستند، داشته باشند. ورزشکاران دانشجویی می توانند به ورزش های تفریحی بپردازند و یا به یکی از ۲۰ تیم دانشگاهی Razorbacks دانشگاه آرکانزاس ملحق شوند، که در کنفرانس جنوب شرقی کنفرانس NCAA رقابت می کنند. مشهورترین هیئت علمی سابق U of A  بیل و هیلاری کلینتون است، که هر کدام چندین دهه قبل از رسیدن به کاخ سفید در مدرسه حقوق به تحصیل پرداخته اند، و فارغ التحصیلان مشهور شامل چارلز پرتیس نویسنده رمان غربی «شهامت واقعی» است.

نکات مهم در زمینه مسکن:

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: usnews.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن