دانستنی هاشهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر دیترویت در ایالت میشیگان

(Detroit, MI)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر دیترویت (Detroit, MI) در ایالت میشیگان را به شما ارائه می دهد. دیترویت یک شهر بسیار بزرگ واقع در ایالت میشیگان با جمعیت ۶۷۵,۷۹۵ نفر و ۲۹۷ محله است. دیترویت اولین جامعه بزرگ در میشیگان است.

تعدادی از محله های دیترویت عبارتند از:

Downtown – Midtown – Greektown – Eastern Market – Corktown – Mexicantown – Brush Park – Wayne State – Indian Village – New Center

درخواست همخانه و یا آگاهی اجاره خود را به طور رایگان ثبت نمایید

بافت شهری و قومیتی: دیترویت یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در دیترویت زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان دیترویت سیاه پوست، دورگه یا سفید پوست هستند. مهمترین اصالت ها در دیترویت انگلیسی، آفریقایی، ایرلندی و لهستانی است. رایج ترین زبان که در دیترویت صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در دیترویت صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و عربی.

در این شهر افراد یا در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) و یا در مشاغل یقه آبی (کارگرانی که کارهای یدی انجام می‌دهند) شاغل هستند. درآمد سرانه در دیترویت در سال ۲۰۱۰ به ۱۵,۵۶۲$ رسید که نسبت به دیگر مناطق میشیگان و دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد پایینی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۶۲,۲۴۸$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. متاسفانه ۳۹٫۳۹% ساکنین این شهر زیر خط فقر به سر می برند.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید 

حمل و نقل عمومی: سیستم حمل و نقل عمومی، علی الخصوص اتوبوس، در دیترویت بسیار گسترده و جا افتاده است و بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای رهایی از شر ترافیک، از اتومبیل شخصی استفاده نکنند. این امر باعث کاهش آلودگی هوا هم گردیده است.

تحصیل در دیترویت: جامعه دیترویت دارای سطح تحصیلات پایینی نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۱۳٫۸۳% از بزرگسالان در دیترویت دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های دیترویت برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به دیترویت عبارتند از (منبع)

College for Creative Studies – Marygrave College – University of Detroit Mercy – Wayne State University – Wayne County Community College District

Detroit Historical Museum

آمار جرم و جنایت در دیترویت: جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، خیلی زیاد در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۴۹ نفر است. متاسفانه این شهر یکی از ۱۰۰ شهر خطرناک آمریکاست (منبع).  با این حال می توانید مناطق و محله‌های امن و مناسب نیز در این شهر پیدا کنید. مناطق و محله های امن و نا امن دیترویت را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن