دانستنی هاشهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر لنسینگ در ایالت میشیگان

(Lansing, MI)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر لنسینگ (Lansing, MI) در ایالت میشیگان را به شما ارائه می دهد. لنسینگ یک شهر نسبتا بزرگ واقع در ایالت میشیگان با جمعیت ۱۱۶,۰۲۰ نفر و ۵۱ محله است. لنسینگ پنجمین جامعه بزرگ در میشیگان است.

تعدادی از محله های لنسینگ عبارتند از:

Old Everett neighborhood – Baker Donora – Greencroft Park – Moores Park – Old Oakland – Westside Neighborhood – Fabulous Acres – Sowntwon

درخواست همخانه و یا آگاهی اجاره خود را به طور رایگان ثبت نمایید

بافت شهری و قومیتی: لنسینگ یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در لنسینگ زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان لنسینگ سفید پوست، دورگه یا سیاه پوست هستند. مهمترین اصالت ها در لنسینگ انگلیسی، ایتالیایی، ایرلندی و لهستانی است. رایج ترین زبان که در لنسینگ صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در لنسینگ صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و عربی.

در این شهر افراد در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) شاغل هستند. درآمد سرانه در لنسینگ در سال ۲۰۱۰ به ۲۰,۳۱۴$ رسید که نسبت به دیگر مناطق میشیگان و دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد متوسط به پایینی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۸۱,۲۵۶$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید 

حمل و نقل عمومی: بسیاری از مردم در لنسینگ برای کاهش مخارج، از اتوبوس استفاده می کنند.

تحصیل در لنسینگ: جامعه لنسینگ دارای سطح تحصیلات نسبتا بالایی نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۲۵٫۴۴% از بزرگسالان در لنسینگ دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های لنسینگ برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به لنسینگ عبارتند از (منبع)

Landing Community College – Greek Lakes Christian College – Michigan State University – Olivet College – Baker College of Owosso

آمار جرم و جنایت در لنسینگ: جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، زیاد در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۸۵ نفر است (منبع). با این حال می توانید مناطق و محله‌های امن و مناسب نیز در این شهر پیدا کنید. مناطق و محله های امن و نا امن لنسینگ را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن