دانستنی هاشهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر ان آربر در ایالت میشیگان (از بهترین مدارس تا امن ترین و نا امن ترین محله ها، و …)

(Ann Arbor, MI)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر ان آربر (Ann Arbor, MI) در ایالت میشیگان را به شما ارائه می دهد. ان آربر یک شهر نسبتا بزرگ واقع در ایالت میشیگان با جمعیت ۱۲۰,۷۸۲ نفر و ۴۴ محله است. ان آربر ششمین جامعه بزرگ در میشیگان است.

قیمت مسکن در ان آربر نه تنها در ایالت میشیگان، بلکه در کل آمریکا جزو گران ترین هاست!

تعدادی از محله های ان آربر عبارتند از:

Kerrytown – Allmendinger Heights – Garden Homes – Water Hill – Germantown – Eberwhite – North Burns Park – Old West Side – Wildwood Park

بافت شهری و قومیتی: ان آربر یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در ان آربر زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان ان آربر سفید پوست و آسیایی هستند. مهمترین اصالت ها در ان آربر انگلیسی، ایتالیایی، ایرلندی و لهستانی است. رایج ترین زبان که در ان آربر صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در ان آربر صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و چینی. ۱۷٫۹۲% ساکنان این شهر مهاجر هستند.

در این شهر افراد در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) شاغل هستند. درآمد سرانه در ان آربر در سال ۲۰۱۰ به ۳۷,۱۵۸$ رسید که نسبت به دیگر مناطق میشیگان و دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد خوبی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۱۴۸,۶۳۲$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

حمل و نقل عمومی: سیستم حمل و نقل عمومی، علی الخصوص اتوبوس، در ان آربر بسیار گسترده و جا افتاده است و بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای رهایی از شر ترافیک، از اتومبیل شخصی استفاده نکنند. این امر باعث کاهش آلودگی هوا هم گردیده است.

تحصیل در ان آربر: جامعه ان آربر دارای سطح تحصیلات بسیار بالایی نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۷۲٫۸۱% از بزرگسالان در ان آربر دارای مدرک دانشگاهی هستند. این شهر، شهری دانشجویی است و دانشجویان کمک شایانی به اقتصاد این شهر می کنند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های ان آربر برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به ان آربر عبارتند از (منبع)

University of Michigan Ann Arbor – Clearly University – Concordia University Ann Arbor – Washtenaw Community College – Eastern Michigan University

آمار جرم و جنایت در ان آربر: جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، کم تر در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۴۹۷ نفر است. (منبع) مناطق و محله های امن و نا امن ان آربر را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

آگهی اجاره و درخواست هم خانه خود را به طور رایگان ثبت نمایید

Image result for ‫ارسال رایگان آگهی‬‎

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن