دانستنی هاشهر های آمریکا

مشخصات برجسته شهر پوتومک در ایالت مریلند (از بهترین مدارس تا امن ترین و نا امن ترین محله ها، و …)

(Potomac, MD)

مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر پوتومک (Potomac, MD) در ایالت مریلند را به شما ارائه می دهد. پوتومک یک شهر متوسط واقع در ایالت مریلند با جمعیت ۴۷,۴۴۸ نفر و ۹ محله است. پوتومک پانزدهمین جامعه بزرگ در مریلند است.

تعدادی از محله های پوتومک عبارتند از:

Baker Park – Fort Deterick – Wormans Mill – Homewood – Ballenger Creek center – Tuscarora Creek

قیمت مسکن در شهر پوتومک نه تنها در ایالت، بلکه در کل آمریکا جزو گران ترین هاست!

بافت شهری و قومیتی: پوتومک یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در پوتومک زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان پوتومک سفید پوست و آسیایی هستند. مهمترین اصالت ها در پوتومک انگلیسی، ایتالیایی، ایرلندی و روسی است. رایج ترین زبان که در پوتومک صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در پوتومک صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و چینی. ۲۸٫۵۶% ساکنان این شهر مهاجر هستند.

این شهر جای بسیار خوبی برای زندگی خانواده هاست. آمار جرم در این شهر خیلی پایین است و بسیاری از مردم تحصیل کرده هستند و دارای خانه های شخصی خود هستند. لازم به ذکر است سرگرمی های شبانه طرفداران زیادی در این شهر ندارند!

در این شهر افراد در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) شاغل هستند. درآمد سرانه در پوتومک در سال ۲۰۱۰ به ۸۶,۹۱۵$ رسید که نسبت به دیگر مناطق مریلند و دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد خیلی بالایی به شمار می آید. این مبلغ معادل ۳۴۷,۶۶۰$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

حمل و نقل عمومی: زمان رفت و آمد به محل کار در این شهر طولانی است و روزانه حدود ۳۳٫۷۳ دقیقه را به خود اختصاص می دهد.

تحصیل در پوتومک: جامعه پوتومک دارای سطح تحصیلات خیلی بالایی نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور ۲۱٫۸۴% در هر شهر است، ۸۱٫۲۲% از بزرگسالان در پوتومک دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های پوتومک برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به پوتومک عبارتند از (منبع)

DeVry University Maryland – Montgomery College – American University – Marymount University – Potomac College Washington

آمار جرم و جنایت در پوتومک:

جرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، بسیار به ندرت در این شهر رخ می دهد و احتمال آن ۱ نفر در هر ۵۹۳۱ نفر است. (منبع) مناطق و محله های امن و نا امن پوتومک را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

آگهی اجاره و درخواست هم خانه خود را به طور رایگان ثبت نمایید

Image result for ‫ارسال رایگان آگهی‬‎

اگر تجربه زندگی یا مسافرت به این شهر را دارید، لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت ها با سایر هموطنان به اشتراک گذارید.

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن