دانستنی ها

کمک های مالی شرکت های آمریکایی برای انتقال کارمندان خود از شهری به شهر دیگر

اگر محل کارتان از شما خواسته است تا به شهر جدیدی نقل مکان کنید و در آن شهر به فعالیت های خود ادامه دهید، باید نکاتی را به بدانید. .مسکن ایرانیان آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت زیلو، این نکات را به شما توضیح می دهد.

  • پیش از اقدام، مطمئن شوید!

تقریبا ۷۰ درصد شرکت های آمریکایی، کمک های مالی برای انتقال کارمندان خود از شهری به شهر دیگر، ارائه می دهند. در سال ۲۰۱۲، شرکت ها به طور متوسط ۱۹,۳۰۳ دلار برای انتقال کارمندان جدید، و ۹۰,۰۰۰ دلار برای انتقال کارمندان سابقه دار که دارای خانه هم بودند، اختصاص دادند. شما هم باید پیش از اقدام، تحقیق کنید تا ببینید چه مقدار پول برای مسافرت خود لازم خواهید داشت و آیا شرکتتان این پول را تامین می کند یا نه.

  • در مورد خدمات دیگر، سوال کنید

بعضی شرکت ها فقط هزینه های اولیه را پوشش می دهند، برخی دیگر علاوه بر هزینه های اولیه، خدمات بسیار بیش تری ارائه می کنند (مثلا فرصت شغلی برای همسرتان، انتقال اتومبیل و …)

اگر دارای خانه شخصی خودتان هستید و شرکتتان در پکیجی که ارائه می کند، گزینه GBO یا Guaranteed Buy Out را هم ارائه دهد، فرصت خیلی خوبی به دست آورده اید! در GBO، دو شرکت متخصص بر روی خانه شما قیمت گذاری می کنند. اگر در برهه زمانی تعیین شده خانه تان به فروش نرود، شرکت به مبلغ متوسط قیمت گذاری شده، آن را خریداری می کند.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

  • شاید مجبور شوید خودتان کارهایتان را انجام دهید

اگر شرکت شما خدمات زیادی ارائه نمی دهد، ناچارید که خودتان از عهده بیش تر کارها برآیید. اگر فاصله محل کار جدیدتان به محل کار فعلیتان خیلی زیاد نباشد، می توانید وسایل خانه را با اتومبیل شخصی یا به کمک و دوستان و آشنایان، منتقل کنید. نیز می توانید یک اتومبیل اسباب کشی اجاره کنید، اما باید بنزین و بیمه این اتومبیل را هم خودتان تامین کنید.

گزینه دیگر، استفاده از self-service moving است. برخلاف شرکت های اسباب کشی که همه کارها را خودشان انجام می دهند، این شرکت ها تنها وسایل شما را حمل می کنند و بقیه کارها به عهده خودتان است.

  • مالیات هایی که باید پرداخت کنید

اگر شغلتان طوری باشد که مجبور به نقل مکان شوید، شاید بتوانید از تعلق گرفتن مالیات بر روی هزینه های جا به جایی، جلوگیری کنید.

اگر شرکتتان هزینه های حمل اسباب را پرداخت کند، نیازی به گزارش آن در فرم مالیاتی نیست، اما اگر شرکت به خود شما پولی برای نقل مکان پرداخت کند، می تواند مشمول مالیات هم شود. برای این که از به وجود آمدن مشکلات قانونی جلوگیری کنید، بهتر است همه رسیدهای خود را نگه دارید و با یک مشاور مالیاتی مشورت کنید.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

خانه و همخانه در آمریکا: لیست خانه های اجاره ای و درخواست های همخانه به تفکیک ایالت های آمریکا

بیشتر بخوانید: کدام یک مناسب شماست: خرید تاون هاس، کاندومینیوم یا خانه مستقل؟

بیشتر بخوانید: نکاتی برای جلوگیری از صدمات ناشی از طوفان های سهمگین آمریکا

بیشتر بخوانید: راهنمای ایمن سازی خانه برای کودکان

بیشتر بخوانید: کدام رنگ ها برای اتاق کودک مناسب تر هستند؟

بیشتر بخوانید: مهمترین مواردی که باید هنگام خرید خانه در نظر بگیرید

 

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: Zillow.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی و یا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن