دانستنی ها

ده مکان برتر برای زندگی در آمریکا در سال ۲۰۱۸

 

با افزایش سن جوانانی که در هزاره اخیر به دنیا آمده اند، زمان استقلال و ساکن شدن این افراد چندان مورد بحث نیست، بلکه بیش تر به دنبال شهری مناسب برای سکونت هستند. سایت مسکن ایرانیان آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت money، شهرهای برتر آمریکا برای زندگی در سال ۲۰۱۸ را معرفی می کند.

در صورتی که تصور می شد جوانان کنونی همواره مستاجر باشند، اما  بیش از یک سوم همه خریداران ملک را در سال ۲۰۱۷ در آمریکا بر اساس مطالعه­ هایی که توسط انجمن ملی معاملات ملکی(NAR) انجام شده است، جوانان بین ۲۲ الی ۳۷ سال تشکیل می دهند.

البته این خریداران تمایلی به خرید خانه در شهر مادری خود ندارند. با وجود اینکه جوانان کنونی همچنان ترجیح می­دهند که در مراکز شهری خانه اجاره کنند اما آن دسته از افراد که تمایل به تملک خانه دارند، در موعد مناسب، به حاشیه شهرها نقل مکان کرده و خانه می خرند.

Rogers-Lowell Area Chamber of Commerce

سوزان واچر، استاد دانشکده وارتون دانشگاه پنسیلوانیا می­ گوید: “امروزه جوانان تنها قادرند در حاشیه های شهرها که قیمت مسکن کم تر است مستقر شوند، زیرا مثلا خرید مسکن در منهتن پول خیلی زیادی می طلبد!”

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

در زیر، جدولی از ۱۰ شهر برتر آمریکا برای سکونت را مشاهده می کنید.

قسمت متوسط مسکندرآمد متوسط خانوارجمعیتایالتشهر
$۳۴۹,۰۰۰$۱۲۹,۱۱۸۱۷۰,۰۶۷تگزاسفریسکو
$۴۹۶,۰۰۰$۱۳۴,۰۵۷۶۳,۷۷۳ویرجینیااشبرن
$۳۲۲,۶۳۰$۱۳۰,۰۴۴۹۴,۸۵۴ایندیاناکارمل
$۳۹۰,۰۰۰$۱۳۶,۳۳۹۷۳,۲۳۶مریلندالکوت سیتی
$۳۶۰,۰۰۰$۱۱۳,۸۳۱۱۶۲,۰۲۵کارولینای شمالیکری
$۴۷۷,۱۴۵$۱۰۹,۲۳۱۷۸,۳۷۶تنسیفرانکلین
$۷۹۴,۰۰۰$۱۴۱,۴۷۱۶۷,۸۳۹کالیفرنیادابلین
$۴۸۰,۰۰۰$۱۲۶,۴۰۴۱۰۶,۸۰۲کلرادوهایلندز رنچ
$۹۳۲,۲۵۰$۱۶۵,۰۶۴۵۲,۳۰۴واشنگتنسامامیش
$۲۷۵,۰۰۰$۱۲۰,۹۷۶۷۰,۰۷۲مینه سوتاوودبری

 

زمانی که اعداد و ارقام سال­های اخیر را جهت یافتن بهترین مکان برای زندگی توسط وبسایت money بررسی می شد، با همکاری وبسایت realtor.com و یافتن قیمت متوسط مسکن و امکانات محلی با مدارس خوب، اقتصاد فعال، جامعه با طراوت و جرم و جنایت کم را مد نظر قرار داده شد.

همانطور که مشاهده می­کنید حتی با وجود اینکه ما همه شهرهای موجود در آمریکا با جمعیت ۵۰۰۰۰ یا بیشتر را نیز مورد بررسی قرار دادیم، در ۵۰ نقطه برتر اسمی از نیویورک و سان­فرانسیسکو نخواهید یافت. بدین ترتیب بهترین مکان به منظور یافتن شغل، خرید خانه و ساکن شدن، شهرهای حاشیه­ای بزرگ یا شهرهای کوچکی هستند که مخارج با درآمد متناسب باشد.

برای مثال برترین نقطه امسال را مد نظر قرار دهید: فریسکو، تگزاس. با وجود اینکه نکات دوست­داشتنی زیادی در رابطه با فریسکو وجود دارد، بخشی از وجه آن به هزینه اندک زندگی در مقایسه با سطح درآمدی بالاتر و وفور شغل بازمی­گردد. یک خانواده معمولی ساکن در این شهر می­توان در مدت زمانی کمتر از نصف زمانی که یک خانواده ساکن در بوستون قادر به صاحب خانه شدن هستند، ملکی را به تصاحب خود درآورند.

گزارش اخیر سنسوس نشان می­دهد که با وجود افول کلی صنعت حمل و نقل در شمال شرق، جمعیت دسته­ای جنوب و غرب رو به رشد است. در ۲۰۱۷، ده شهر از ۱۵ شهر پر رشد، در ایالت­های جنوبی واقع شده که هفت تا از آن­ها فقط در تگزاس هستند. واچر شرح می­دهد” این­ها ایالاتی هستند که شغل به راحتی قابل پیدا شدن است”. تنها تفاوت این است که قیمت خانه نیز مداوما افزایش نمی­یابد.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

بیشتر بخوانید: خانه آینده شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بیشتر بخوانید: اجاره به شرط تملیک در بازار مسکن آمریکا: فرایند و چگونگی

بیشتر بخوانید: آیا آمادگی لازم برای مالکیت خانه شخصی خود را دارید؟

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید خانه ی در دست ساخت

بیشتر بخوانید: کدام یک بهتر است: ساخت خانه شخصی یا خرید خانه ای که از قبل ساخته شده؟

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: time.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی ویا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن