خرید و فروشدانستنی ها

با بودجه ای که در دست دارید، چه نوع خانه ای می توانید بخرید؟

اگر می خواهید خانه بخرید، احتمالا از خودتان بپرسید که با بودجه ای که در دست دارم چه می توانم بخرم؟ مسکن ایرانیان آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت زیلو، پاسخ این سوالتان را در زیر می دهد:

  • حساب و کتاب ها را انجام دهید

نگران نباشید! نیاز نیست خودتان دست به کار شوید و با اعداد و ارقام سر و کله بزنید. کافیست از ابزار سایت زیلو استفاده کنید و مبلغ درآمد، بدهی ها و سایر مخارجتان را وارد کنید و این ابزار به طور اتوماتیک به شما نشان خواهد داد که چه بازه قیمتی برایتان مناسب تر است.

  • نسبت بدهی به درآمد شما (DTI) چه قدر است؟

وام دهندگان علاقه زیادی به نسبت DTI (Debt to Income) شما دارند و بسته به این رقم، انواعی از وام ها را به شما پیشنهاد می کنند. می توانید با استفاده از این ابزار، نسبت DTI خود را بیابید. سپس با استفاده از ابزار دیگری بررسی کنید که چه وامی با چه مبالغی می تواند به شما تعلق بگیرد.

  • وضعیت بازار مسکن در منطقه مورد نظر چگونه است؟

باز هم وبسایت زیلو کارتان را برایتان آسان می کند! با استفاده از زیلو Research می توانید آمار بازار مسکن در مناطق مورد نظر خود را بیابید. اگر منطقه مورد نظر را نمی بینید، می توانید آمار مناطق نزدیک را بررسی کنید و تا حدودی از وضعیت کلی بازار و این که آیا sellers market در منطقه شما رایج است یا buyers market، را بیابید.

در sellers market قسمت مسکن همواره در حال افزایش است و افراد بسیاری زیادی به دنبال خرید خانه هستند و ممکن است مجبور شوید پیشنهاد هایی با قیمت های بالاتر از متداول به فروشنده ارائه کنید. بازار buyers market تعداد مسکن های موجود برای فروش، بیش تر از خریداران است و راحت تر می توانید خانه مورد نظرتان را بیابید. (برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد انواع بازار، کلیک کنید)

نیز می توانید مد پستی خود را در این وبسایت وارد کنید و قیمت متداول مسکن در آن منطقه را بیابید.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

بیشتر بخوانید: خرید و فروش خانه به طور هم‌زمان: از کجا باید شروع کرد؟

بیشتر بخوانید: ده مکان برتر برای زندگی در آمریکا در سال ۲۰۱۸

بیشتر بخوانید: کدام یک مناسب شماست: خرید تاون هاس، کاندومینیوم یا خانه مستقل؟

بیشتر بخوانید: نکاتی برای زوج هایی که می خواهند وام مسکن دریافت کنند

بیشتر بخوانید: آیا آمادگی لازم برای مالکیت خانه شخصی خود را دارید؟

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: zillow.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی ویا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن