دانستنی ها

۱۰ ایالت امن آمریکا از نظر سرقت از منازل (به همراه رتبه بندی همه ایالت ها)

سرقت (burglary) به معنی ورود به منازل به قصد دزدیدن اموال صاحب خانه، است. مجازات این عمل، بسته به اینکه شخص متجاوز دارای اسلحه بوده است یا نه، متفاوت است. مسکن ایرانیان آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت asecurelife، که با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط اف بی آی لیستی از ۱۰ ایالت با کم‌ترین میزان سرقت به ازای هر ۱۰۰,۰۰۰ نفر، گردآوری کرده است، این ۱۰ ایالت امن آمریکا را به شما معرفی می کند.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

www.asecurelife.com

۱۰) نبراسکا

نبراسکا نرخ سرقتی در حدود ۳۳۸٫۷ در۱۰۰,۰۰۰ نفر دارد که آن را رتبه دهم این لیست قرار می دهد. این ممکن است به دلیل نرخ کم بیکاری در این ایالت باشد که در حال حاضر ۱٫۶ درصد کمتر از میانگین ملی است. علاوه بر این، نبراسکا پول و امکانات زیادی را برای پلیس و خدمات آتش نشانی خود فراهم کرده است، که به نظر می رسد به امنیت ساکنین کمک می کند.

۹) ماساچوست

ماساچوست در زمینه ی سرقت نسبتا ایالت امنی است، اما این موضوع برای هر منطقه از این ایالت، متفاوت است. در هاپکینتون، شهری با حدود ۱۶,۰۰۰ نفر جمعیت و محل شروع ماراتن بوستون، تنها یک سرقت در سال ۲۰۱۶ رخ داده است، در حالی که پیتسفیلد با جمعیتی بیش از ۴۶,۰۰۰ نفر، سالانه تقریبا ۴۱۴ سرقت را تجربه می کند.

۸) ورمونت

قانون ایالت ورمونت تحت عنوان Sporstmen’s Bill of Rights، باعث می‌شود که کسی نتواند استفاده از سلاح شخصی را کنترل کند. برخی باور دارند که همین امر باعث شده است که میزان سرقت در این ایالت، بسیار کم باشد.

۷) نیوجرسی

برخلاف شهرتش، نیوجرسی واقعا یک ایالت نسبتا امن است و نرخ سرقتی معادل ۳۱۲٫۱ در ۱۰۰,۰۰۰ نفر را داراست. جرایم مالی در شهر واشنگتن تاون شیپ کمترین مقدار را دارد به طوری که نرخ سرقت در این شهر ۱٫۷۶ در ۱۰۰۰ نفر می باشد.

۶) پنسیلوانیا

در پنسیلوانیا، در صورتیکه با انگیزه ی ارتکاب سرقت وارد یک ساختمان شوید، امکان محکومیت وجود دارد، حتی بدون این که جرم مرتکب شوید. همچنین داشتن ابزار سرقت نظیر کلیدهای جعلی و … غیرقانونی است. نرخ سرقت ایالت معادل ۳۰۹٫۸ در ۱۰۰,۰۰۰ نفر است.

۵) وایومینگ

زندگی کردن در ایالت وایومینگ مزایایی فراتر از ترافیک کمتر و صفوف کوتاه تر در فروشگاه مواد غذایی دارد. این ایالت نرخ سرقتی معادل ۳۰۰٫۶ در ۱۰۰,۰۰۰ نفر دارد که آن را به پنجمین ایالت امن از لجاظ سرقت تبدیل میکند.

۴) کانکتیکت

در ایالت کانکتیکت، شهروندان به خوبی در مورد امنیت در برابر سرقت، آموزش می بینند. شاید همین آموزش باعث می‌شود که نرخ سرقت چیزی حدود ۲۸۰ نفر در هر ۱۰۰,۰۰۰ نفر باشد.

۳) نیوهمشایر

نیوهمشایر پر از موسسات آموزش عالی و جوامع مسالمت آمیز است که در ارتباط با مسائل محلی و ملی مشغول به فعالیت هستند، این ایالت همچنین یکی از امن ترین ایالت ها در مسئله سرقت است، به طوری که میزان سرقت ۲۶۰٫۶ نفر در هر ۱۰۰,۰۰۰ است.

۲) ویرجینیا

ویرجینیا بدترین ایالت برای سارق بودن است، به این دلیل که مجرمینی که گناهکار شناخته شوند ممکن است تا آخر عمر زندانی شوند. شاید همین امر باعث شده در این ایالت آمار سرقت معادل با ۲۵۴٫۶ در ۱۰۰,۰۰۰ نفر باشد.

۱) نیویورک

جالب است که این ایالت کم‌ترین آمار سرقت را دارد. دلیل این امر احتمالاً برخورد قاطع پلیس در برابر مجرمین است. این آمار، چیزی حدود ۲۲۳٫۷ نفر در هر ۱۰۰,۰۰۰ نفر است.

ایالت شما دارای چه رتبه ای است؟

رتبهایالتتعداد سرقت به ازای هر ۱۰۰,۰۰۰ نفر
۱New York۲۲۳٫۷
۲Virginia۲۵۴٫۶
۳New Hampshire۲۶۰٫۶
۴Connecticut۲۸۰٫۰
۵Wyoming۳۰۰٫۶
۶Pennsylvania۳۰۹٫۸
۷New Jersey۳۱۲٫۱
۸Vermont۳۱۴٫۴
۹Massachusetts۳۲۲٫۲
۱۰Nebraska۳۳۸٫۷
۱۱Wisconsin۳۳۸٫۸
۱۲South Dakota ۳۴۴٫۸
۱۳Minnesota۳۵۱٫۶
۱۴Maine۳۵۲٫۴
۱۵Illinois۳۶۱٫۱
۱۶Idaho۳۷۰٫۰
۱۷Montana۳۷۱٫۶
۱۸Rhode Island۳۷۳٫۷
۱۹North Dakota۳۹۵٫۹
۲۰Michigan۴۰۳٫۵
۲۱Utah۴۱۶٫۲
۲۲Maryland۴۲۷٫۵
۲۳Colorado۴۲۹٫۸
۲۴District of Columbia۴۴۲٫۰
۲۵Oregon۴۵۵٫۱
۲۶Hawaii۴۵۸٫۰
۲۷Alaska۴۷۵٫۵
۲۸Iowa۴۷۶٫۷
۲۹West Virginia۴۹۷٫۳
۳۰Kentucky۵۰۳٫۰
۳۱California۵۰۴٫۳
۳۲Delaware۵۰۴٫۶
۳۳Indiana۵۱۹٫۸
۳۴Kansas۵۲۷٫۶
۳۵Florida۵۳۹٫۰
۳۶Arizona۵۵۵٫۹
۳۷Texas۵۵۷٫۲
۳۸Missouri۵۵۹٫۰
۳۹Ohio۵۹۶٫۷
۴۰Georgia۶۴۹٫۸
۴۱Tennessee۶۵۵٫۲
۴۲South Carolina۷۰۵٫۷
۴۳Washington۷۱۱٫۲
۴۴Alabama۷۲۵٫۶
۴۵Oklahoma۷۲۶٫۲
۴۶North Carolina۷۴۵٫۲
۴۷Louisiana۷۵۹٫۰
۴۸Arkansas۷۶۰٫۲
۴۹Nevada۷۷۳٫۵
۵۰New Mexico۸۱۹٫۴
۵۱Mississippi۸۲۸٫۸

به هر حال ساکن هر ایالتی که باشید، باید با استفاده از سیستم‌های ایمنی یا با حضور نگهبان و … منزل خود را در برابر سرقت، امن سازید.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

آگهی اجاره و درخواست هم خانه خود را به طور رایگان ثبت نمایید

Image result for ‫ارسال رایگان آگهی‬‎

بیشتر بخوانید: چه نوع خانه ای برایتان مناسب تر است؟

بیشتر بخوانید: با بودجه ای که در دست دارید، چه نوع خانه ای می توانید بخرید؟

بیشتر بخوانید: خانه آینده شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بیشتر بخوانید: ده مکان برتر برای زندگی در آمریکا در سال ۲۰۱۸

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: asecurelife.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی ویا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن