دانستنی ها

قیمت خانه در ایالت کالیفرنیا در مقایسه با ایالات فلوریدا و تگزاس

امروزه بر هیچ کسی پوشیده نیست که قیمت مسکن در ایالت کالیفرنیا در مقایسه با بقیه جاهای آمریکا، بسیار گران تر است. مسکن ایرانیان آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت Forbes، مقاله زیر را به شما تقدیم می کند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط وبسایت زیلو، قیمت متوسط یک خانه در ایالات متحده برای یک خانواده حدود ۵۴۹۰۰۰ دلار است ولی قیمت خانه ها در چهار شهر بزرگ آن حتی از این رقم هم بیشتر است:

لس آنجلس: ۸۹۸,۹۴۹$

سن دیگو: ۸۴۸,۵۰۰$

سن حوزه: ۱,۰۹۹,۹۹۰$

سان فرانسیسکو: ۱,۴۰۰,۰۰۰$

در اکثر شهر های بزرگ امریکا شما مبلغ کمتری برای یک خانه می پردازید، و در بسیاری از آن ها می توانید با قیمت یک خانه در کالیفرنیا، چند خانه بخرید.

  • قیمت یک خانه در کالیفرنیا در مقایسه با تگزاس

تگزاس ایالتی است که از لحاظ جمعیت و تجارت پر رونق است. روز به روز امریکایی های بیشتری به خاطر فرصت شغلی و قیمت مناسب خانه ها به این ایالت، مهاجرت می کنند. بر اساس اطلاعات سایت زیلو، قیمت یک خانه برای یک خانواده در تگزاس ۲۷۷,۰۶۲$ دلار است، یعنی نصف قیمت یک خانه در کالیفرنیا.

ارقام زیر قیمت متوسط خانه در ۵ شهر اصلی تگزاس را نشان می دهند:

هوستون: ۳۴۲,۲۵۰$ (لیست خانه های فروشی و اجاره ای در هیوستون)

دالاس: ۴۱۵,۰۰۰$

فورت ورث: ۲۵۵,۰۰۰$

سان انتونیو: ۲۳۷,۵۰۰$

آستین: ۳۹۴,۹۵۰$

همان‌طور که مشاهده می کنید، با پول یک خانه در سان فرانسیسکو می توان ۳ خانه در دالاس خرید. و اگر همین مقایسه را با سان انتونیو انجام بدهیم قضیه جالب تر هم می شود چرا که می توان با مبلغ مشابه شش خانه در سان انتونیو خریداری نمود!

 

  • قیمت یک خانه در کالیفرنیا در مقایسه با فلوریدا

فلوریدا همیشه محبوب بوده است، با این وجود حتی در این ایالت هم قیمت خانه ها بسیار قابل قبول تر از قیمت های عجیب کالیفرنیاست. به طور میانگین، قیمت یک خانه معمولی در فلوریدا برابر با ۲۹۹,۶۲۳ دلار است که تقریباً نصف قیمت خانه در کالیفرنیاست.

در بزرگترین شهر فلوریدا جکسون ویل در حال حاظر قیمت یک خانه معمولی ۲۱۹ هزار دلار است. این در حالیست که در شهر لس آنجلس قیمت متوسط همین نوع خانه ۸۹۸,۹۴۹ دلار است. به عبارت دیگر در شهر پر تردد جکسون ویل می توان میتوان چهار خانه به ازای یک خانه در کالیفرنیا خریداری نمود. حتی در گران ترین شهر های فلوریدا مثل میامی قیمت یک خانه ۴۹۹ هزار دلار است که در مقایسه با سان دیگو که ارزان ترین شهر در کالیفرنیاست و متوسط قیمت ۸۴۸ هزار دلار دارد باز هم نصف آن است. گذشته از این ها فلورید یکی ا از بهترین مکان ها برای خانه دار شدن است.

  • بهترین مکان برای خرید خانه در کالیفرنیا

اگر شما می خواهید حتما یک خانه در کالیفرنیا خریداری کنید پس شما باید استراتژیک فکر کنید و زیرک و همچنین مقاوم باشید و به علاوه به خرید خانه در کالیفرنیا به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت نگاه کنید. بر اساس گزارشات، در حال حاضر بهترین شهر برای خرید خانه در کالیفرنیا، شهر Hawthorne است.

آگهی اجاره و درخواست هم خانه خود را به طور رایگان ثبت نمایید

Image result for ‫ارسال رایگان آگهی‬‎

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

بیشتر بخوانید: تفاوت بین خانه‌های آمریکایی و آلمانی

بیشتر بخوانید: چرا بازسازی پشت بام منازل سرمایه‌گذاری خوبی است

بیشتر بخوانید: ده قدم ضروری برای خرید یک خانه

بیشتر بخوانید: کجا زندگی کنیم: داخل شهر، حومه شهر یا حتی دورتر؟!

بیشتر بخوانید: مزایا و معایب خرید خانه های قدیمی

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: forbes.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی ویا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫2 نظرها

    1. سلام بر شما،

      متاسفانه هنوز لیست خانه‌های موجود در ایالت ماساچوست وارد سیستم ما نشده. امیدوارم این کار طی چند ماه آینده صورت بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن