خرید و فروشدانستنی ها

سه گام برای یافتن و خرید مسکن در آمریکا

خرید خانه خیلی پیچیده‌تر از خرید گوشی هوشمند است! نکاتی هست که باید به آن‌ها توجه کنید، اما با رعایت سه قدم زیر می‌توانید کارتان را آسان‌تر کنید. مسکن ایرانیان آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت زیلو، مواد زیر را به شما معرفی می کند.

  1. جست‌و جو کنید

پروسه‌ی خرید خانه اغلب به صورت سازمان‌دهی شده انجام می‌شود، و ممکن است یک سال یا بیشتر قبل از خرید واقعی شروع شود. شما با بازبینی فهرست خانه‌های آنلاین شروع خواهید کرد تا انواع خانه‌هایی که می‌توانید با قیمت‌های گوناگون بخرید را پیدا کنید. خانه‌هایی که در محله‌های مورد علاقه‌تان قرار دارد را بررسی کنید، و آمارها و گزارش‌های مربوط به ارزش خانه‌ها را مرور کنید. از این فرصت برای خیال پردازی درباره‌ی ویژگی‌های خانه‌ی مورد علاقه‌تان استفاده کنید، و فهرست ویژگی‌ها را کنار هم قرار دهید.

  1. تکالیفتان را انجام دهید

اغلب کسانیکه می‌خواهند در آینده خانه بخرند به یک وام برای خرید خانه نیاز دارند. البته دریافت وام امروزه آسان‌تر از گذشته است. شما باید بدانید از عهده‌ی چه مبلغ وامی برمی‌آیید. بسیاری از خریداران باید امتیاز کردیتشان را بهبود ببخشند و پول بیشتری پس‌انداز کنند. (جهت دریافت مشاوره در زمینه وام مسکن و بهبود امتیاز کردیت این فرم را تکمیل نمایید)

  1. مشغول شوید و از جستجویتان لذت ببرید

با یک مشاور املاک خوب همکاری کنید. به بازدید خانه ها بروید. هر چه بیشتر اطلاعات‌ کسب نمایید, شناخت بیشتری درباره‌ی بازار ملک محلی‌تان بدست خواهید آورد و هنگامی‌که خانه‌ی رویایی‌تان پدیدار می‌شود اطمینان بیشتری خواهید داشت. (جهت دریافت مشاوره در زمینه خرید و فروش مسکن و همچنین مشاوره وام مسکن و بیمه, این فرم را تکمیل نمایید)

اگر شما یک یا دو معامله را از دست دادید مشکلی نیست، این هم جزئی از فرآیند است. عجله نکنید و بدانید که جست‌وجوی خانه پروسه‌ای طولانی است. بدانید عجله کردن در خرید مسکن می‌تواند باعث بروز پشیمانی هایی شود که قابل جبران نیستند

آگهی اجاره و درخواست هم خانه خود را به طور رایگان ثبت نمایید

Image result for ‫ارسال رایگان آگهی‬‎

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

بیشتر بخوانید: بهترین مناطق شمال ویرجینیا برای زندگی و خرید مسکن

بیشتر بخوانید: چگونه در برابر خریدارانی که خانه را به صورت نقدی می خرند، پیشنهاد بهتری ارائه دهیم؟!

بیشتر بخوانید: برای خرید یک مسکن بزرگتر چه قدر بیشتر باید هزینه کنیم؟

بیشتر بخوانید: سه عامل بسیار مهم در خرید خانه

بیشتر بخوانید: بهترین فصل سال برای خرید مسکن کدام است؟

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: zillow.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی ویا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن