خرید و فروشدانستنی ها

خرید خانه در آمریکا در فصل زمستان: آنچه شما باید بدانید

تا چندی پیش، معمولا کسی در آمریکا علاقه‌ای به خرید خانه در وسط زمستان نداشت، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی همواره خریداران آماده خرید در هر شرایط آب و هوایی هستند!
مسکن ایرانیان آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت زیلو، آنچه که شما باید برای خرید خانه در زمستان بدانید را به شما ارائه می دهد.

  • دیدن یک خانه در بدترین حالت آن یک امتیاز است!

هر خانه‌ای در تابستان و بهار زیبا‌تر دیده می شود، اما معمولاً در زمستان خانه‌ها سرد و تاریک هستند! اگر در زمستان خانه‌ای بخرید، دیگر می‌دانید که بدترین شرایط آن از نقطه نظر فضا و نورگیری چگونه است و بعداً احتمال اینکه دچار پشیمانی شوید کمتر است.

  • شما می توانید از صاحبخانه عکس های خانه که در فصول تابستان یا پاییز گرفته شده اند را درخواست نمایید

فروشنده حتماً عکس هایی از خانه خود در فصول مختلف در اختیار دارد. از او بخواهید تا آن‌ها را به شما نمایش دهد.

  • مواردی که نمی توانید بررسی کنید کدامند؟

معمولا استخرها را در فصل زمستان می پوشانند, به همین دلیل شاید شما امکان بررسی دقیق خانه ای که دارای استخر است را نداشته باشید. در این صورت شما می توانید از فروشنده درخواست کنید که مبلغ پرداختی را در یک حساب سپرده (escrow account) نگه دارد و یا مدت زمان عقد قرارداد را تمدید کند. هنگامی که آب و هوا مجددا گرم می شود، شما می توانید استخر و سیستم های آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که خوب کار می کند و بدون نشت و یا آسیب است. اگر فروشنده در قرارداد ذکر نکند که مثلا استخر فلان عیب را دارد، صد در صد مسئول تعمیر آن است.

  • ارائه ی اسناد و مدارک می تواند به کاهش ناهماهنگی ها و ابهامات کمک کند

صاحبان خانه به طور معمول سیستم های آبیاری  و سازه های مجاور ساختمان اصلی را برای زمستان آماده می کنند. در صورتی که شما نمی توانید همه موارد را مورد بررسی قرار دهید، درخواست ارائه ی سند کنید. لوله کش ها و شرکت های متخصص تعمیرات استخر باید بایگانی داشته باشند. بنابراین شما می توانید اسنادی را درخواست کنید که نشان دهد تمام موارد به درستی انجام شده اند. حتی بهتر است، درخواست ملاقات با پیمانکاری که این کار را انجام داده، داشته باشید.

  • از فروشنده سؤال کنید

خرید خانه در زمستان می‌تواند یک فرصت استثنایی باشد. اما حتماً در زمستان خانه را با دقت بیشتری بررسی کنید و یا از فروشنده بخواهید مدت زمان عقد قرارداد را طولانی‌تر کند.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

آگهی اجاره و درخواست هم خانه خود را به طور رایگان ثبت نمایید

Image result for ‫ارسال رایگان آگهی‬‎

بیشتر بخوانید: مزایا و معایب خرید خانه های قدیمی

بیشتر بخوانید: با بودجه ای که در دست دارید، چه نوع خانه ای می توانید بخرید؟

بیشتر بخوانید: نکات مهم در زمینه بررسی مسکن یا “Home Inspection” هنگام خرید خانه

بیشتر بخوانید: ۴ نکته برای خرید خانه ای که نیاز به تعمیرات دارد

بیشتر بخوانید: بهترین فصل سال برای خرید مسکن کدام است؟

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: zillow.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی ویا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن