دانستنی ها

نگاهی به شهرها و ایالت های آمریکا با بیش ترین تعداد افراد بی خانمان در سال ۲۰۱۸!

سال ۲۰۱۸ رو به پایان است. در این سال، مسکن ایرانیان آمریکا، مقالات متعددی را با موضوعات متفاوت در زمینه‌های اجاره، خرید و فروش خانه، انواع وام ها و بیمه مسکن و غیره با شما عزیزان به اشتراک گذاشته. اما اینبار، در مقاله‌ای متفاوت، به بررسی شهر‌ها و ایالاتی می پردازیم که دارای بیشترین بی‌خانمان‌ها در کشور آمریکا می باشند.

مسائل مربوط به بی‌خانمان‌ها همواره یکی از مسائل جدی در سیاست های تدوینی دولتمردان آمریکا بوده است. با این حال این معضل همچنان از موضوعات اصلی جامعه آمریکاست. سایت مسکن ایرانیان آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت فوربز، به معرفی این شهرها و ایالات می پردازد.

در این فصل تعطیلات، بیش از نیم میلیون آمریکایی بی خانمان هستند. با وجود هفت سال پیشرفت در این زمینه و کاهش تعداد جمعیت افراد بی خانمان، دو سال است که تعداد این افراد رو به افزایش بوده است. یک گزارش از وزارت مسکن و شهرسازی نشان داده است که حدود ۵۵۳،۰۰۰ نفر بی خانمان هستند و از این تعداد فقط حدود ۶۵ درصد آنها در محل سکونت خاصی (Shelter) نگهداری می شوند.

در سال ۲۰۱۸، از هر ۱۰،۰۰۰ نفر در ایالات متحده، ۱۷ نفر حداقل یک شب بی خانمانی را تجربه کرده است. حدودا نیمی از همه افراد بی خانمان در آمریکا در یکی از این پنج ایالت هستند: کالیفرنیا (۱۲۹،۹۷۲ نفر)، نیویورک (۹۱،۹۹۷ نفر)، فلوریدا (۳۰،۰۳۰ نفر)، تگزاس (۲۵،۳۱۰ نفر) و واشنگتن (۲۲،۳۰۴ نفر).

نکته جالب توجه این است که این مسئله در مناطق شهری بسیار مشهود است. بیش از نیمی از افراد بی خانمان در یکی از ۵۰ شهر بزرگ کشور زندگی می کنند. در حقیقت، تقریبا یک چهارم بی خانمان ها در شهرهای نیویورک یا لس آنجلس زندگی می کنند! شهر نیویورک یکی از کمترین سطوح “بی خانمان های بی سرپناه” را داشته است (حدود ۵٪); در حالی که در لس آنجلس، ۷۵٪ از مردم بی خانمان زندگی را در مکان های بدون سرپناه سپری می کنند.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

تصویر زیر یک دید کلی از ۱۰ شهر ایالات متحده را با بیشترین تعداد افراد بی خانمان نشان می دهد. داده ها توسط CoC – Continuums Care تحلیل و بررسی شده اند، که سازمان های برنامه ریزی محلی هماهنگ کننده پاسخگوی این مشکل هستند. اگر چه نرخ بالای بی خانمانی در سرتاسر دنیا وجود دارد، شهر نیویورک دارای بیشترین میزان در لیست با ۷۸،۶۷۶ نفر است. لس آنجلس دومین شهر و در حدود ۵۰،۰۰۰ نفر بی خانمان دارد، در حالی که سیاتل / کینگ کانتی با ۱۲،۱۱۲ نفر در رده سوم قرار دارد.

 

forbes

 

به امید آنکه در سال ۲۰۱۹، از تعداد افرادی که سقفی برای آسایش در برابر سرمای زمستان و گرمای تابستان ندارند کاسته شود!

آگهی اجاره و درخواست هم خانه خود را به طور رایگان ثبت نمایید

Image result for ‫ارسال رایگان آگهی‬‎

بیشتر بخوانید: ۱۵ بازار پررونق خرید و فروش املاک در آمریکا در سال ۲۰۱۸

بیشتر بخوانید: با بودجه ای که در دست دارید، چه نوع خانه ای می توانید بخرید؟

بیشتر بخوانید: خرید خانه در آمریکا در فصل زمستان: آنچه شما باید بدانید

بیشتر بخوانید: ۱۰ تهدید جدی برای بازار مسکن آمریکا در سال ۲۰۱۹

بیشتر بخوانید: بهترین فصل سال برای خرید مسکن کدام است؟

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: forbes.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی ویا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن