دانستنی ها

تاثیر ادامه تعطیلی دولت در سال ۲۰۱۹ بر روی بازار املاک در آمریکا

(Government Shutdown)

به احتمال زیاد می دانید که دولت موقتاً تعطیل شده است (Government Shutdown). اگر شما کارمند بخش خصوصی باشید، شاید با خودتان فکر کنید که این موضوع روی شما تاثیری نمی گذارد، اما تاثیرش بیش از آن چیزی است که شما فکر می کنید.

مسکن ایرانیان آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت thanmerril، تاثیر تعطیلی دولت در سال ۲۰۱۹ را بر روی بازار املاک در آمریکا تشریح می نماید.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

تعطیلی دولت، فعالیت اکثر کارمندان بخش‌های دولتی و اداری را تحت تاثیر قرار می دهد. این کارمندان شامل افراد شاغل در ادارات وام دهنده نیز میشود. این یعنی اگر شما در حال فروش خانه خود هستید، خریدار می‌تواند با مشکل مواجه شود. حتی اگر برای دریافت وام دولتی اقدام نکرده باشید، برنامه ی شما می تواند به صورت مستقیم تحت تاثیر قرار گیرد. اکثر وام دهندگان برای پروسه وام دهی، به بررسی و شناسایی درآمدتان از طریق خدمات درآمد ملی (IRS) یا مدیران امنیت اجتماعی نیاز دارند. اگرچه سرقت هویت و کلاه برداری برای گرفتن وام به ندرت پیش می آید، اما غیرممکن نیست. وام دهندگانی که این وام ها را بر عهده می گیرند، ممکن است برای مقدار کلی وام با مشکل مواجه شوند. با این حال, برخی از شرکت های وام دهنده نیز هستند که ممکن است این ریسک را بپذیرند.

به هر حال، تعطیلی دولت تأثیر منفی روی بازار مسکن خواهد داشت.

طولانی شدن مدت زمان تعطیلی دولت، باعث می شود که ارائه دهندگان وام نیز عقب نشینی کنند و دیگر وام ندهند. این موضوع پروسه خرید مسکن را طولانی می کند. ممکن است نظر خریدار در مدت ۶۰ یا ۹۰ روز در مورد ملک مورد نظر تغییر کند و این امر باعث سرگردانی فروشنده خواهد شد.

این بلاتکلیفی برای مدت طولانی خوب نیست. این موضوع می تواند باعث ایجاد نوسان در نرخ های بهره وام نیز باشد; که نتیجتا می تواند از سقف توانایی میزان دریافت وام مسکن خریدار عبور کنند. این افزایش ممکن است خریدار را از خرید پشیمان کند. اگر خریداران قصد خرید نداشته باشند سپس میزان تقاضا کاهش پیدا می کند و این باعث افت قیمت و ارزش خانه می شود.

از طرفی وام های FHA و VA که به طور مستقیم توسط دولت اهدا می شوند، به شدت تحت تأثیر این تعطیلی هستند. این وام ها ۱۵ تا ۳۰ درصد بازار مسکن را شامل می شوند. با کاهش تعداد کارمندان، مدت زمان اعطای وام افزایش می یابد. ادامه این روند باعث طولانی تر شدن پروسه خرید و فروش مسکن می شود که نتیجتا ممکن است سبب دلسردی فروشندگان یا خریداران برای انجام معامله باشد!

البته تا به حال تأثیر جدی بر روی بازار مسکن آمریکا دیده نشده است، اما با ادامه این بلاتکلیفی، احتمال بروز مشکل جدی در این بازار هم بیشتر می شود.

برای مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک و یا کانال تلگرام مسکن ایرانیان آمریکا بپیوندید

آگهی اجاره و درخواست هم خانه خود را به طور رایگان ثبت نمایید

Image result for ‫ارسال رایگان آگهی‬‎

بیشتر بخوانید: ۱۵ بازار پررونق خرید و فروش املاک در آمریکا در سال ۲۰۱۸

بیشتر بخوانید: نگاهی به شهرها و ایالت های آمریکا با بیش ترین تعداد افراد بی خانمان در سال ۲۰۱۸!

بیشتر بخوانید: گران قیمت ترین خانه در بازار املاک سان فرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا; فقط به قیمت ۴۵ میلیون دلار!!!

بیشتر بخوانید: ۱۰ تهدید جدی برای بازار مسکن آمریکا در سال ۲۰۱۹

بیشتر بخوانید: بهترین فصل سال برای خرید مسکن کدام است؟

ترجمه: مسکن ایرانیان آمریکا | منبع: thanmerril.com

توجه: مطلب فوق یک پیشنهاد قانونی ویا سرمایه گذاری نیست و نباید به جای مشاوره با یک وکیل و یا متخصص در امور سرمایه گذاری، از آن استفاده شود. شما باید برای دریافت راهنمایی مناسب در مورد شرایط خود، با یک وکیل و یا یک مشاور، مشورت نمایید. این مطلب ممکن است حاوی لینک هایی در وبسایت های دیگر، که متعلق به اشخاص ثالث هستند و توسط آن ها اداره می شوند، باشد. “مسکن ایرانیان آمریکا” هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده در چنین وبسایت هایی ندارد و الزاما این مطالب را اسپانسری، تایید و یا تصدیق نمی کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن