حریم خصوصی . Privacy law

حریم خصوصی

ما کی هستیم؟
مسکن آمریکا MaskanUSA رسانه ای ست غیر سیاسی و غیر مذهبی برای فارسی زبانان آمریکا در حوزه تخصصی مسکن. نشانی وب‌سایت ما maskanusa.com :

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم؟ چرا و چگونه؟
مسکن آمریکا با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای ثبت درخواست خانه و همخانه، ثبت نظر یا استفاده از امکانات آنلاین وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن و سریع را به کاربران ارائه دهد. اطلاعات بصورت کلی شامل نام کامل، شماره تلفن, ایالت و ایمیل می باشد. مسکن آمریکا از متخصصین امور مسکن که تمایل به همکاری با رسانه ی ما را دارند, اطلاعات بیشتری همچون عکس پروفایل, وبسایت و آدرس محل کار را جهت تولید محتوای تبلیغاتی درخواست می کنند.

همچنین مسکن آمریکا ممکن است برای ارتباط با مشتریان و متخصصین، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه مسکن آمریکا را لغو کنند (Unsubscribing). عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد. در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های مسکن آمریکا ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

مسکن آمریکا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها
مقالات موجود در مسکن آمریکا ممکن است شامل محتوای تعبیه شده مثل ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره از وبسایت های دیگر باشد. لطفا توجه داشته باشید که مسکن آمریکا هیچ مسولیتی نسب به سایت های لینک‌شده و‌منابع ندارد

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
ایمیل:
info@maskanusa.com
تلفن:
+1-202-630-4803

مسکن آمریکا