درباره ما . About Us

”مسکن آمریکا“ MaskanUSA پروژه ای مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان مقیم آمریکا در زمینه مسکن می باشد.

مسکن آمریکا فعالیت خود را در سال 2017 آغاز نمود و در سال 2018 با نام MaskanUSA LLC در ایالت ویرجینیا به ثبت رسید. این شرکت متشکل از سه تیم مدیریت, مترجمان و پیشتیبانی می باشد. علاوه بر این, مسکن آمریکا مفتخر است که بیش از 220 مشاور و متخصص از سراسر آمریکا در امور املاک, بیمه, وام, کردیت, مجوز انتقال پول و غیره جهت ارایه خدمات مشاوره ای و تخصصی این شرکت را همراهی می کنند. خدمات مسکن آمریکا برای تمامی ایالت ها ی آمریکا می باشد.

وبسایت مسکن آمریکا با بیش از 35,000 بازدید ماهیانه اولین مرجع تخصصی مسکن به زبان فارسی برای فارسی زبانان آمریکاست. از خرید تا فروش, از اجاره تا  یافتن همخونه, از جستجوی مشاورین املاک فارسی زبان تا متخصصین امور مسکن, تا مطالعه مقالات مسکن به زبان فارسی, همه و همه در وبسایت, کانال پرمخاطب تلگرامی و صفحه ی فیسبوک مسکن آمریکا.

تیم مدیریت مسکن آمریکا

بهزاد حمیدی

Founder and CEO​

بهزاد حمیدی دارای مدرک دکترای مدیریت ساخت از دانشگاه ویرجینا تک میباشد. او مدیر پروژه های ساختمانی با بیش از 5 سال سابقه در واشنگتن دی سی ست و مشاور امور املاک در ایالت ویرجینیا.
بهزاد، استراتژیست مسکن آمریکا، مسولیت هایی همچون مدیریت تولید محتوا و ارتباط با متخصصین را نیز بعهده دارد.

آرش حمیدی

Co-Founder and CTO

آرش حمیدی، کارآفرین هنری و تکنولوژی با بیش از 16 سال سابقه ی کاری در ایران و آمریکا، مدیریت تکنولوژی و بخش فنی مسکن آمریکا را برعهده دارد. او همچنین استراتژیست و مشاور برندینگ شرکت است. آرش در حال حاضر در ویرجینیا در حوزه مارکتینگ و دیجیتال آرت مشغول بکار میباشد. او تحصیل کرده پژوهش هنر است.

المیرا حمیدی

Co-Founder and Communications Manager

المیرا حمیدی دانشجوی دکترای علوم ارتباطات در واشنگتن دی سی ست. او با بیش از 5 سال سابقه کاری در حال حاضر در بخش ارتباطات و PR مشغول بکار میباشد. المیرا مدیریت و نظارت امور مارکتینگ، هماهنگی ها، و تحقیقات را در مسکن آمریکا بعهده دارد.

دکمه بازگشت به بالا