نرخ سود وام مسکن در بازه تاریخی خود پایین باقی ماند

نرخ سود وام مسکن 3.6 درصد است (تاریخ August 15, 2019)

برطبق گزارش این هفته شرکت فردی مک (August 15, 2019)، هیاهو و آشفتگی بازارهای مالی، همچنان رکودی قریب الوقوع را هشدار می دهد. با این حال، در این هفته، تقاضا برای وام مسکن به بالاترین میزان خود در سه سال گذشته رسید.

کاهش نرخ سود وام مسکن در طی یک ماه گذشته موجب خیزش و افزایش فعالیت در بازسازی مالی می شود. چنانکه  صاحبان خانه در حال حاضر 2 تریلیون دلار وام مسکن متداول بصورت پول دارند، که به حمایت از ترازنامه خریداران خانه و افزایش جریان پول نقد خانوار کمک خواهد کرد. علاوه بر این، میزان تقاضای خرید خانه 7 درصد بیشتر از سال گذشته می باشد.

همانطور که در گراف بالا مشاهده می کنید، نرخ سود وام ثابت 30 ساله در پایان این هفته 3.6% می باشد.

.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام مسکن آمریکا” بپیوندید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

منبع: freddiemac

.

 

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن ایرانیان آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن