مزایای مالکیت خانه

دو سال گذشته ارزش واقعی مالکیت خانه را به ما آموخته است، به ویژه ثبات و احساس موفقیتی را که می تواند ایجاد کند. اما مالکیت خانه خانه چیزهای بیشتری برای ارائه دادن دارد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، مزایای مالکیت خانه را برای شما همراهان گرامی شرح می دهد.

مالکیت خانه دارای مزایای شخصی و عاطفی تأثیرگذاری است.

داشتن خانه به شما حس غرور قابل توجهی می دهدزیرا فضایی است که واقعاً متعلق به شما است. و به عنوان یک صاحب خانه، می توانید خانه خود را مطابق میل خود نمایید. این احساس مالکیت می تواند از داشتن یک پناهگاه فراتر رفته و به ایجاد مزایای اجتماعی و مدنی کمک نماید. این به این دلیل است که یک صاحب خانه به طور متوسط بیش از چند سال در خانه خود می ماند.

این بدان معناست که شما به طور طبیعی هر چه بیشتر در آنجا زندگی کنید، ارتباط قوی تری با جامعه اطراف خود احساس خواهید کرد.این می تواند به شما کمک کند احساس تعلق بیشتری داشته باشید و در کل جامعه خود سهم بیشتری داشته باشید. همانطور که انجمن ملی مشاوران املاک (NAR) می گوید:

زندگی در یک مکان برای مدت زمان طولانی، یک احساس غرور اجتماعی ایجاد می کند که ممکن است منجر به سرمایه گذاری بیشتر در جامعه مذکور شود.

داشتن خانه گامی مهم به سوی ثبات مالی است

از نظر مالی، صاحبان خانه از افزایش قیمت مسکن، سود سهام و داشتن سپر در برابر برخی از اثرات تورم سود می برند. این مزایا می تواند تأثیر زیادی بر زندگی شما داشته باشد. همانطور که از طریق افزایش قیمت خانه و بازپرداخت وام مسکن خود سهمی از خانه خود را به دست می آورید، ارزش خالص دارایی خود را نیز برای خود ایجاد می کنید. و در زمان تورم اقتصادی، وام مسکن 30 ساله با نرخ بهره ثابت می تواند به شما کمک کند تا تا یکی از بزرگترین هزینه های ماهانه خود را در طول مدت وام خود ثابت نگه دارید.

لارنس یون (Lawrence Yun)، اقتصاددان ارشد NAR توضیح می دهد که چگونه می توانید به محض خرید خانه اثرات ماندگار مالکیت خانه را مشاهده کنید:

داشتن خانه همچنان یک روش اثبات شده برای ایجاد ثروت طولانی مدت است… داشتن خانه به طور کلی در طول زمان رشد می کند، بنابراین صاحبان خانه به محض دادن پیش پرداخت و بازپرداخت اقساط وام مسکن خود، فرآیند تولید ثروت را آغاز می کنند.

دانستن این که بلافاصله پس از خرید خانه خود سرمایه گذاری خوبی انجام داده اید احساس قدرت را در شما بر می انگیزد. و این ممکن است به شما در تصمیم خود برای خرید خانه احساس اطمینان بدهد.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.