نرخ سود وام مسکن در آمریکا با ثبات است

نرخ سود وام مسکن 3.65 درصد است (تاریخ October 03, 2019)

برطبق گزارش این هفته شرکت فردی مک (October 03, 2019)، در حالی که نرخ سود وام مسکن در این هفته بطور کلی باثبات بوده است، تقاضا برای وام مسکن بسیار نیرومند باقی ماند، و به لطف افزایش تقاضا برای دریافت وام مسکن جهت خرید خانه و همچنین تغییر شرایط و سرمایه گذاری مجدد وام مسکن، بیش از پنجاه درصد نسبت به سال پیش افزایش یافت.
همچنان که نرخ رشد اقتصادی روندی کاهشی را نشان می دهد، بدیهی است که پایین بودن نرخ سود وام مسکن، جهت حمایت از بازار وام مسکن همچنان تداوم خواهد یافت. انتظار می رود که این امر برای مدت زمان باقیمانده از سال نیز ادامه یابد.

همانطور که در گراف بالا مشاهده می کنید، نرخ سود وام ثابت 30 ساله در پایان این هفته 3.65% می باشد.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام مسکن آمریکا” بپیوندید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

منبع: freddiemac.com

.

 

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن