زندگی در شهر کِنت در ایالت واشینگتن (از مناطق امن و نا امن تا بهترین مدارس و…)

(Kent, WA)

کِنت شهری است در که در ایالت واشینگتن واقع شده است. جمعیت این شهر 128,458 نفر بوده و دارای 23 محله می باشد، این شهر هفتمین جامعه شهری بزرگ در ایالت واشینگتن است.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت neighborhoodscout مشخصات برجسته شهر کِنت را برای شما توضیح می دهد.

بافت منطقه ای و قومیتی: اغلب ساکنان کنت خود را متعلق به نژاد سفید می­ دانند و پس از آنها نیز آسیایی ها در رتبه دوم قرار دارند. جمعیت زیادی از اسپانیولی ها نیز در کنت زندگی می­کنند (اصالت این افراد می­ تواند به هر نژادی باز گردد). افراد دارای اصالت اسپانیولی یا لاتین حدود 16.39 درصد از ساکنان شهر را تشکیل می­دهند. تبارهای مهم موجود در کنت شامل آلمانی، انگلیسی، ایرلندی، نروژی و اوکراینی می­ شوند. 28.46 درصد از ساکنان کنت در کشورهای دیگر متولد شده ­اند. زبان رایج در کنت انگلیسی است، اما زبان های مهم دیگری مثل زبان اسپانیایی و اسلاو نیز در این شهر صحبت می شود.

هزینه­ های مسکن در شهر کنت زیاد هستند اما قیمت های املاک در این شهر هنوز با گرانترین جوامع شهری موجود در واشینگتن قابل مقایسه نیستند.  از نظر نیروی کار، ساکنان شهر کنت را کارکنان فروش و اداری، تأمین کنندگان خدمات و متخصصان تشکیل داده ­اند. در کنت، افراد، 95 درصد بیشتر از سایر مکانهای ایالات متحده به مشاغل مرتبط با کامپیوتر و ریاضی مشغول هستند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

در کنت هم افراد بسیار ثروتمند و هم افراد فقیر زندگی می کنند. درآمد سرانه در کنت در سال 2010 برابر با 27,394 دلار بود، که این رقم با درآمد سالانه 109,576 دلار برای هر خانواده برابر است، ودر ایالت واشنگتن در سطح متوسط قراردارد. اما در مقایسه با سایر نقاط در ایالات متحده، بالاتر از حد متوسط است.

حمل و نقل عمومی: میانگین زمان رفت و آمد به محل کار در کنت 32.24 دقیقه است، که این زمان تا اندازه­ ای از میانگین کشوری بالاتر است. بنابراین ساکنان کنت زمان زیادی را برای رفت و آمد به محل کار خود صرف می کنند. همچنین استفاده از حمل و نقل عمومی در این شهر از درصد بالایی برخوردار است، که این امر موجب کاهش آلودگی هوا و ترافیک بزرگراه ها شده است.

تحصیل در کنت: سطح متوسط سواد تمام شهرها و شهرک های ایالات متحده 21.84 درصد است. اما این میزان در شهر کنت 24.19 درصد است، بنابراین سطح تحصیلات در کنت درصد اندکی از میانگین کشوری بالاتر است.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های کنت برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این منطقه بر روی این لینک کلیک کنید.

آمار جرم و جنایت در کنت: مناطق و محله های امن و نا امن کنت را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: neighborhoodscout.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن