مشخصات برجسته شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیا.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت neighborhoodscout، مشخصات برجسته شهر فیلادلفیا واقه در ایالت پنسیلوانیا را برای شما همراهان گرامی شرح می دهد.

فیلادلفیا یک شهر بسیار بزرگ که در ایالت پنسیلوانیا واقع شده است می باشد. این شهر با جمعیتی بالغ بر 1,576,251 نفر و 409 محله تشکیل‌دهنده فیلادلفیا بزرگترین جامعه در ایالت پنسیلوانیا است. نکته جالب این است که در فیلادلفیا تعداد زیادی از افراد (نسبت به 95 درصد از مناطق آمریکا) زندگی می‌کنند که در زمینه کامپیوتر و ریاضیات کار می کنند.

مشاغل

تعداد نسبتاً بزرگی از افراد در فیلادلفیا به صورت دورکاری مشاغل خود را اداره می کنند. این میزان به طور کلی، حدود 10.75 درصد از نیروی کار می باشد. اگرچه این عدد به نظر ممکن است کم باشد، اما به عنوان یک کسر از کل نیروی کار، در رتبه‌بندی بالاترین در کشور قرار دارد.

یکی از مشخصه‌های قابل توجه درباره فیلادلفیا این است که جمعیت بزرگی از افراد جوان، مجرد، تحصیل‌کرده و در حال پیشرفت هستند. این به این دلیل است که فیلادلفیا پر از افراد مجرد در دهه‌های 20 و 30 سالگی است که دارای مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد می‌باشند و در حال شروع به انجام مشاغل حرفه‌ای هستند. به واقع، فیلادلفیا یکی از بزرگترین شهرهای آمریکا برای تحصیل‌کرده های مجرد می‌باشد.

حمل ونقل عمومی

اما در فیلادلفیا، میزان متوسط رفت و آمد به محل کار بسیار طولانی است. به طور میانگین، افراد روزانه 33.26 دقیقه را صرف رفتن به محل کار می‌کنند، که به طور قابل توجهی بیشتر از میانگین ملی است. نکته خوب این است که حمل و نقل عمومی محلی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد، و می‌تواند گزینه خوبی به جای رانندگی در ترافیک سنگین باشد. علاوه بر این، شهر همچنین مناسب برای پیاده‌روی است، زیرا بسیاری از محله‌ها بسیار پر تراکم هستند و تسهیلات به اندازه کافی نزدیک هم قرار دارند که مردم می‌توانند به راحتی پیاده‌ رفت و آمد کنند. فیلادلفیا از کاهش آلودگی هوا و ترافیک بهره‌می‌برد.

تحصیلات

سطح کلی تحصیلات شهروندان فیلادلفیا به طرز قابل توجهی بیشتر از جامعه معمولی آمریکا است، زیرا 32.52 درصد از بزرگسالان فیلادلفیا حداقل دارای مدرک کارشناسی‌ارشد هستند، در حالی‌که میانگین جامعه آمریکایی 21.84 درصد است.

درآمد

درآمد سرانه در سال 2018 در فیلادلفیا 32,344 دلار بود، که در میانه درآمد نسبت به ایالت پنسیلوانیا قرار داشته و دارای درآمد متوسط به نسبت باقی ایالات متحده قرار می باشد. این معادل درآمد سالیانه 129,376 دلار برای یک خانواده چهار نفره است. با این حال، فیلادلفیا شامل افراد ثروتمند و فقیر نیز می‌شود.

بافت قومیتی

فیلادلفیا شهری بسیار تنوع‌پذیر از نظر نژادی است. افرادی که فیلادلفیا را خانه می‌خوانند، خود را به گروه‌های نژادی و قومی متنوعی متعلق می‌دانند. بیشترین تعداد ساکنان فیلادلفیا پس از نژاد سفید پوست، نژاد خود را به عنوان سیاه یا آفریقایی-آمریکایی اعلام کرده‌اند. فیلادلفیا همچنین جمعیت قابل توجهی از افراد هیسپانیک (افراد منشأ هیسپانیک ممکن است از هر نژادی باشند) دارد. افراد منشأ هیسپانی یا لاتین تبار 15.40 درصد از ساکنان شهر را تشکیل می‌دهند. نسل‌های مهم مردم فیلادلفیا شامل ایرلندی، ایتالیایی، آلمانی، لهستانی و انگلیسی هستند.

زبان های رایج در فیلادلفیا

زبان متداول در فیلادلفیا انگلیسی است. زبان‌های مهم دیگری که در فیلادلفیا صحبت می‌شوند، شامل اسپانیایی و چینی هستند.

گرانترین محله های فیلادلفیا

Rittenhouse Square South

City Center

Thomas Jefferson University

Highland

Rittenhouse Square

Chestnut Hill

Chestnut Hill East

The University of the Arts

Washington Square West

Rittenhouse Square West

 

مدارس

برای مشاهده بهترین محله‌های فیلادلفیا برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.

آمار جرم وجنایت

برای مشاهده آمار جرم و جنایت بر روی این لینک کلیک کنید. مناطق و محله های امن و نا امن فیلادلفیا را می توانید در نقشه ارائه شده مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: neighborhoodscout.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.