نرخ سود وام مسکن برای ششمین هفته متوالی کاهش پیدا کرد!

نرخ سود وام مسکن به 3.82 درصد رسید (June 06, 2019)

نرخ ثابت سود وام 30 ساله، اکنون نزدیک به کمترین نرخ سود وام در طی دو سال گذشته رسیده است. در حالی که کاهش نرخ سود وام مسکن فرصت خوبی برای خریداران خانه جهت صرفه جویی در پرداخت وام هایشان است، تحقیقات ما نشان می دهد که پراکندگی گسترده ای می تواند در میان پیشنهادات و ارائه نرخ سود وام مسکن وجود داشته باشد.

با تفحص به منظور خرید خانه و گرفتن مظنه نرخ سود یک وام مسکن اضافی، وام گیرنده می تواند به طور متوسط ​​1500 دلار کمتر هزینه کرده و پس انداز نماید.

این نرخ های پایین، اخبار خوبی برای صاحبان فعلی املاک است. با کاهش نرخ ها به زیر چهار درصد، بیش از 2 تریلیون دلار وام داده نشدة متعارف و مطابق با قاعده و قوانین، برای بکارگیری مجدد  قابل انتخاب و در دسترس است. به این معنی که بیشتر وامی که در سال 2018 پایه گذاری و آغاز به ارائه شد، اکنون واجد شرایط و قابل انتخاب است.

.

همانطور که در گراف بالا مشاهده می کنید، نرخ سود وام ثابت 30 ساله در پایان این هفته 3.82% می باشد.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام مسکن آمریکا” بپیوندید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

.

 

freddiemac :منبع

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن ایرانیان آمریکا" نمی باشد.
مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن