10 بازار برتر برای خریداران خانه در آمریکا

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

اخیراً وبسایت Realtor.com با توجه به لیست خانه های موجود، کاهش نرخ فروش و کاهش قیمت های خانه، رتبه بندی 10 بازار برتر خانه را بر اساس 4 معیار کلیدی منتشر کرده است.

مسکن آمریکا در این مقاله رتبه بندی این 10 بازار برتر را مورد بررسی قرار می دهد.

بنا بر اظهارات Danielle Hale رئیس بخش اقتصاد وبسایت realtor.com، این 10 بازار برتر خانه، عرضه ای بیشتر از میزان متوسط عرضه ماهانه خانه در دیگر بازارهای کشور داشتند. به همین دلیل هم هست که این بازارها نسبت به مناطق دیگر، بیشتر مشتری مدار هستند!

بازارهایی که در آنها سرعت فروش خانه های موجود زیر متوسط سرعت فروش ملی و در حال کاهش بوده، مورد بررسی و تحلیل و تمرکز وبسایت realtor.com  به منظور تشخیص 10 بازار برتر برای خرید خانه قرار گرفته است. لیست خانه های موجود برای فروش در حال بزرگ شدن است و قیمت های فروش در آنها رشد آهسته تری نسبت به متوسط قیمت کشور دارد.

10 بازار برتر برای خریداران خانه به ترتیب از ابتدای لیست عبارتند از: آلبانی، شیکاگو، سن آنتونیو، جکسونویل، ریورساید، کالیف، لس آنجلس، پراویدنس، دالاس، نشویل و تامپا.

رتبه اول این جدول متعلق به Albany-Schenectady-Troy در بازار نیویورک با  6.4 ماه عرضه و 31 درصد افزایش سالانه است. قیمت های متوسط فروش سالانه در این بازار ثابت باقی می مانند. خانه ویلایی چهارخوابه با حیاطی منحصر به فرد در محله Capital Hills اخیرا با قیمت 214,900 دلار برای فروش گذاشته شد.

دومین جایگاه متعلق به Chicago-Naperville-Elgin، متروپولیتن ایلیونز با 5 درصد افزایش لیست خانه های موجود برای فروش سالانه است. Elgin، واقع در 35 مایلی شمال غربی شیکاگو، املاکی با حدود قیمت 200,000 دلار را به خریداران با سطح متوسط پیشنهاد می دهد. خانه ای با 2,363 فوت مربع متراژ در محله Sherwood Oaks با قیمتی در حدود 275,000 دلار به فروش گذاشته شد.

و رتبه سوم متعلق به San Antonio-New Braunfels, Texas با 13 درصد افزایش سالانه درخانه های موجود برای فروش می باشد. از مرکز شهر سان آنتونیو تا New Braunfels، 32 مایل فاصله می باشد. قیمت متوسط خانه در New Braunfels، 254,997 دلار است. خانه ای چهارخواب با 2,700 فوت مربع مساحت که در سال 2007 ساخته شده است به قیمت 259,900 دلار برای فروش گذاشته شد.

در این 10 بازار برتر حداقل می توان مطمئن بود که اگر قیمت ها کاهش نداشته باشند، افزایش چشمگیری هم نخواهند داشت. این بازارها پیشنهادات قیمت مناسبی را به خریدارانی که برای اولین بار اقدام به خرید خانه می کنند و نسبت به محل زندگی انعطاف دارند، ارائه می کنند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: Realtor.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا